« Back to All Topics
A progizás és Murphy összefüggése
Posted in 
General
A progizás és Murphy összefüggése
Posted in 
General
A progizás és Murphy összefüggése
Mélyen tisztelt Zizy!!!Bizonyára hallott azon Murphy törvények egyikéről amely azt taglalja,hogy ami el romolhat az el is romlik.Ez a törvény a mi kis amőba oldalunkra is tökéletesen igaz.Amíg a lehetőség adott a progizásra addig lesznek is progisok.Rögtön le szögezném,hogy én ki nem állhatom Őket,de sajnos ez a tényező egy szükségtelen vele járója ennek az oldalnak.Itt szerintem azon van a hangsúly,hogy az oldal üzemeltetői mennyire tudnak fel nőni a feladathoz,hogy technikailag vagy bármely más módon ki zárják a progizás lehetőségét.Nem akarom védeni őket(isten ments)de ők csak a lehetőséget használják ki mint a fel dobott labdát le üti a tenisz játékos.Én lennék a legboldogabb ha progizás mentes oldalra járhatnánk fel.Azt a rengeteg energiát amit a progisok szapulására fordítotk fordítanak Te, Önök operátorok és moderátorok fektessék a probléma meg oldásába.Uraim hölgyeim Operátorok Üzemeltetők a labda fel van adva.Tudják mint ama bizonyos tenisz mérkőzésen.Ne legyenek restek üssék le.Köszönettel egy lelkes amatőr játékos TaranTuLa 
"a lehetőség adott a progizásra addig lesznek is progisok"

Márpedig a lehetőség mindaddig adott, amíg az ember nem szemtől szemben játszik a másikkal, vagy nincs egy "progiőr" minden egyes játékosunk mellett.

"Progizás mentes oldal" nem létezik. Olyan van amelyik nem nagyon  foglalkozik a problémával, kinyilvánítja hogy progizás márpedig nincs, a naív játékos pedig vagy elhiszi vagy nem.

Lehet hogy jobb is lenne mindenkinek ha itt is levennénk a piros jeleket, és kinyilvánítanánk hogy a progizás tiltott.

Persze ettől csak még több progis lenne, de legalább a kis lelke mindnekinek megnyugodhatna hogy hú de jól kizárták a progisokat...

OP
Tc.Operátor 
Lenne egy kérdésem.Lehet,...hogy szellemileg alultáplált vagyok,de érdekelne mit is jelent az,hogy "progizás"?Csak azért kérdezem,mert egy játékostárs meggyanúsított,hogy progis vagyok.Holott csak egy segédeszközt használok,az agyamat.Saját tudásomból jutottam odáig,ahol tartok.Semmiféle segédezsközt nem használok,a fejemen kívül.Csak egyszerűen szeretek játszani!Különösképpen nem érdekel a pontszámom,mert a játékért játszok!Előre is köszönöm a megtisztelő választ.

Tisztelettel: " EmEl63 "
hali!
A progizás azt jelenti hogy egy program segitségével játszik nem agyból.
Ez a program megmutatja hova kell raknod vagy lépned.