« Back to All Topics
Reklámok!
Posted in 
General
Reklámok!
Posted in 
General
Reklámok!
Tisztelt OP!
A mai napon legalább a 4. partit a reklámok miatt vesztettem el.Nem tudom lehet-e ez ellen valamit tenni,mert borzasztó hogy nem lehet sakkozni a reklámok miatt:S
Szia!

Erre roppant egyszerű a válasz! Fizess elő az oldalon.
És akkor amennyi időre előfizettél kapsz plusz szolgáltatásokat, amibe benne van az is hogy nincs reklám.

NO-ADS

Na ennyit akartam :) Remélem tudtam segíteni.
Egyébként ha olvastad a Szabályzatot, Vagy a segítséget akkor többet tudtál volna erről.

Üdv: Farkas Erős
A játékok használata alapvetően ingyenes.
Előfizetéssel kiegészítő szolgáltatásokat vehetnek igénybe játékosaink, melyek a megadott időtartam alatt élnek.

GARANCIA: Amennyiben a játékos nincs megelégedve az előfizetés plusz szolgáltatásaival, az előfizetésre visszafizetési garanciát biztosítunk az alábbi feltételek teljesülése esetén:


* az előfizetéstől számított 7 napon belül megérkezik a kérvény billingSupport@flyordie.com címre
* az adott névről még nem történt előfizetés a korábbiakban, valamint a játékos által használt más név sem volt még előfizetve
* az előfizetés bankkártyával történt



FIGYELEM
: Az előfizetés nem mentesít a szabályok betartás alól!
Hi!
Tehát magyarul mondva:Fizessek elő hogy tudjak játszani!?
Mert egyik oldalon sincs ilyen hogy a reklámok  miatt nem lehet játszani.
Szia!

Az is lehet hogy a gépeddel van a gond! Nagyon sok embernek a java okoz problémát. Lehet hogy:
-Régebbi típus a gép.
-Lehet hogy valami Softver hiányzik.
-Vagy a java okoz problémát.
-Egyébként mint Regolak is írta, nem kötelező előfizetned, de tanácsos ha nem tudod megoldani a problémákat!

Egyéb segítségekért kérlek olvasd el ezt figyelmesen.:

    *  Fekete oldal jelenik meg egy piros X-szel a bal felső sarokban! Mi a gond?
      A java nincs engedélyezve
    * A linkre kattintva nem nyílik fel a játék ablaka
      Valami blokkolja a popup ablakokat. Ez lehet akár egy toolbar a böngészőben, vagy bármilyen antivirus, internet biztonsági szoftver. Engedélyezd a popup ablakokat a www.flyordie.com és a www.flyordie.hu oldalakra a megfelelő programokban.
      Az is lehet hogy a javascript nincs engedélyezve a böngészőben.
    * Hibaüzenet: "Letöltési hiba."
      Töröld a böngésző ideiglenes tárolóját (cache)
    * Hibaüzenet: "Nincs kapcsolat a szerverrel."
      Valószínűleg a tűzfalad akadályoz meg a kapcsolódásban.
      Engedélyezd a 4989-es portot, vagy játsz gyakorló módban (csak biliárd és tanx játékokban)
    * Mindent kipróbáltam de mégsem megy 

Előfizetés:-----------------------------------------------

    * Miért kell előfizetni?
      Előfizetni nem kötelező, minden játék továbbra is INGYEN játszható. Az előfizetésért cserébe extra szolgáltatásokat nyújtunk.
    * Hogyan tudok előfizetni
      Legegyszerűbben egy arra alkalmas bankkártyával, vagy SMS-ben. Elfogadunk még csekkes vagy átutalásos fizetést is, de ebben az esetben várni kell míg a befizetés megérkezik.
      További információt a bejelentkezési lapon található "Előfizetés" gombra kattintva találhatunk.
    * Mennyi ideig kell várni csekk vagy átutalás esetén?
      Általában 4-5 nap alatt megérkezik és aktiváljuk is az előfizetést. Néha előfordulhat ennél hosszabb idő, elsősorban postai befizetés esetén. Ha 2 hét alatt nem történik semmi, akkor az ügyfélszolgálatnál várjuk a jelentkezést, lehetőleg valami bizonylattal alátámasztva a befizetés tényét.
    * Hogyan tudok a mobiltelefonommal fizetni?
      Így. 
Vagy éld túl, 2-3 hét múlva úgyis leveszik azt a reklámot.
Tisztelettel üdvözlök mindenkit.Nekem is a reklámokkal van problémám.Rettentően zavarnak ezek a....(nem minősítem ezeket a játék reklámokat !).Tisztában vagyok avval is, hogy a gépem kisebb teljesítményű!Idegesítő, hogy ki és be kell zárnom az ablakot, hogy tovább gördüljön a program.( Ja,ez a jelenség az amőba-nál értendő).Részemről, ez csak egy egyszerű megjegyzés volt.

Tisztelettel: EmEl63
Tisztelet mindenkinek!
A reklámokkal kapcsolatban lenne egy javaslatom.A reklámfelületet megkellene nagyobbítani,....(duplájára,...vagy háromszorosára)...utána már nem is lenne szükség a játékfelületekre.Gondolom egyedül vagyok a véleményemmel, és mindenkit leköt ezek a remekbeszabott játék reklámok.Néha,igen rendesen megfogja a játékmenetet.Megmondom a frankót....még nem találkoztam ilyen oldallal,ahol ennyire megfogja ajátékmenetet.Nagyon erősen zavaró !!!Gondolkodóba estem, hogy nemfogom az oldalt látogatni !

Tisztelettel: EmEl63