« Back to All Topics
Sértegető alak
Posted in 
General
Sértegető alak
Posted in 
General
Sértegető alak
hali moderátorok van egy probléma tanxban hogy egy ember folyton ocsarol mindenkit csinaltam képet is róla. rám is azt monta gyenge vagyok pedig ő gyenge játékos nagyon meg azt állítja moderátor segédje de folyton karomkodik ezt bizonyitja ez a kep: 


http://kepfeltoltes.hu/view/091229/strongkamugep_www.kepfeltoltes.hu_.jpg


meg ez a masik kép lehet látni hogy ő irja a csunya szót: 


http://kepfeltoltes.hu/view/091229/stronggyenge_www.kepfeltoltes.hu_.jpg


és ez a neve neki: Şтřөиģ ŵǒłғ 

bocs de nem tudom hol kell olyat feljelenteni hogy ne forumon legyen írjatok már meg !!!! köszi

Kedves Driss!

Jogos hogy csináltál képeket, de mint mondtam ha olvastad volna a szabályt a chat menti a szöveget és te sem vagy valami szent hiszen te hergeltél fől engem döntsenek úgy a flyordie-emberei ahogy akarnak de téged se hadjanak ki a pakliból mert nem vagy egy szent gyerek. Jah és te is trágárkodtál. Jobb lett volna némítanom amúgy ez így volt:

feljöttem a játékra.
Driss hozzám szólt megjött gyenge wolf.
Nem szóltam semmit rá.
Utána mondta hogy én egy csaló vagyok 1 pontot se tudok összeszedni a nékül hogy csalnék... Ez nem igaz természetesen. Én montam rá te vagy olyan versenyen hogy 2/60 szor meghalt és 2 tankot lőtt ki te vagy olyan béna... Rosszul kezdtem majd montam gyere duelra ő mondta hogy nem mert én gyenge vagyok és ez igaz és nekem mármint wolfnak nem kéne ennyi pontjának lennie hanem csak 1 de wolf még annyi pontot se tud össze szedni csalás nélkül... le kellett némítanom utána monta ő is ahogy a képen látszik meg én is de ha büntetnek ezt is vegyék számon most ignorzom!

Jó napot!
Bocs még annyi hogy a kép egy és ugyan az, igen én segítek moderátoroknak. Vállalom a kockázatokat mert ezt csináltam de csak azért csináltál képet (most), mert most TE nem trágárkodtál... Ál szent gyerek mint a többi. Csak kitiltatni akarsz engem mikor tudod hogy te húzod a rövidebbet egyszer de majd elkaplak és nem úszod meg. ne félj!
A képeket inkább ide küld : 
http://www.flyordie.hu/help/report.html
 ( Jpg formátumban a képeket )
Tisztára, mint az óvodában. :D:D
Üdv.

Még annyit akartam hogy nem nagyon hisznek az ilyen gyereknek mikor tudjuk a moderátorok hogy a szent estén írtam topicokon neked feltétlenül megjegyzést kellett tenned. Akkor milyen ember vagy valójába? Mert hogy pimasz az már igencsak igaz.
N.3310s a számból vette ki a szót. Azért egy adott színvonal alá nem érdemes lemenni, mert az a hozzászólót minősíti.
A másik dolog pedig, hogy szerintem sokan örülnének neki, hogyha leírnád rendesen magyarul a mondanivalódat (a legnagyobb hangsúly a tagoláson van), mert így igen nagy erőfeszítésbe kerül kihámozni, hogy valójában mit szeretnél mondani.
Şтřөиģ ŵǒłғ-hoz lenne egy kérésem. Kifejtenéd ezt a mondatodat: 


Még annyit akartam hogy nem nagyon hisznek az ilyen gyereknek mikor tudjuk a moderátorok hogy a szent estén írtam topicokon neked feltétlenül megjegyzést kellett tenned.
   
Helló!

Egy szót tévesztettem "Tudják" Olvasd figyelmesen és akkor majd észreveszed ;) 
És mi a helyzet "a szent estén írtam topicokon"-nal? :)
Languages
English
English
Cymraeg
Welsh
Deutsch
German
English
English
Indonesia
Indonesian
Malti
Maltese
Melayu
Malay
Nederlands
Dutch
Tagalog
Tagalog
Tiếng Việt
Vietnamese
Türkçe
Turkish
Vlaams
Flemish
Võro
Võro
azərbaycan
Azerbaijani
bosanski
Bosnian
dansk
Danish
eesti
Estonian
español
Spanish
euskara
Basque
français
French
hrvatski
Croatian
isiZulu
Zulu
italiano
Italian
latviešu
Latvian
lietuvių
Lithuanian
magyar
Hungarian
norsk
Norwegian
o‘zbek
Uzbek
polski
Polish
português
Portuguese
română
Romanian
shqip
Albanian
slovenčina
Slovak
slovenščina
Slovenian
suomi
Finnish
svenska
Swedish
íslenska
Icelandic
čeština
Czech
Ελληνικά
Greek
български
Bulgarian
кыргызча
Kyrgyz
русский
Russian
српски
Serbian
українська
Ukrainian
עברית
Hebrew
العربية
Arabic
فارسی
Persian
हिन्दी
Hindi
ไทย
Thai
ქართული
Georgian
中文
Chinese
日本語
Japanese
한국어
Korean