« Back to All Topics
Modenátoroknak
Posted in 
General
Modenátoroknak
Posted in 
General
Modenátoroknak
Egy KUPER nevezetü játékos nem tiszteli a magyarokat azt mondja hogy stupid hungary csak azt javaslom menjen banoltasáki                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                       TCA      
igaza van  szerintem is TCA   én is látam nem tiszteli a magyarokat rám is monta hogy stupid hungary és a rugos focin talállhato meg
Az hogy elmeséled a problémád itt azzal sokra nem mész, csinálj screen shotot az esetről=(insert gomb fölött a billentyűn Print Screen SysRq , azt megnyomod azután megnyitod a paint-et beillesztés , utána kép mentése (jpg formátumba)és ezután 
http://www.flyordie.com/games/help/support/screenshot.html
 és lent van hogy submit in here. És ott elküldöd kis bevezető mondókával ki miért írta kinek mikor hol és miért.(De ez nem kötelező).
Modenátor???Banoltasáki????:D

Szerintem ne feszegessétek ezt az írogatást,mert csak magatokat égetitek....
nekem is monta KUPER nem tiszteli a magyarokat TCA ának nem égés és igaság szoval nem felseleges a topicod TCA
Nem égés??:D
Ne viccelj már,van valami fogalmatok arról hogy egy internetes fórumban hogy kellene kinéznie egy hozzászólásnak?A magyar helyesírás létező szabályainak nagyrészét semmibe véve,megszegve???Az az égés,hogy két mondatot,de nem is,két szót nem tudtok leírni helyesen!!
Arról nem beszélve,hogy nekem nagyon egyformának tűnik a három hsz.,de mind egy....:D
Ha már itt tartunk, kedves powerpoint001, az írásjelek után illik szóközt hagyni, a ,,hogy'' előtt a megfelelő helyen vesszőt írni, a ,,nagy részét'' kifejezést külön írni, a ,,mindegy''-et egybe írni, ,,....'' helyett ,,...''-t írni, stb.

Én azért,kedves liba,utánanéznék ezeknek a helyedben....Hátha nem te tudod jól!Miért is kellene szóköz????:D
Látom a nevedet helyesen választottad,hozzá méltóan is viselkedsz! ;)
liba007 bizonyára alaposan ismeri a magyra helyesírás szabályait.
Csáó!

Nos ezzel a dologgal se sokra mész.
Én küldtem párat és az operátorok vissza írtak.
Nem tudják használni az ilyen képeket.
Kattintsak  a sértő magatartás jelentése  kiírásra az infóban. / megjegyzem amit közbe töröltek onnan /
Ennyit a moderátorokról.
Mikor az oldalon vannak csend van, egyébként meg megy az anyázás , és sértegetés , másokat zavaró cselekmény.
Ebben is csak az  a szomorú , hogy a moderátorok pénzt kapnak azért, hogy ez ne  fordulhasson elő. De miért is működne valami rendesen ebben az országban :)
istenem  powerpoint de hülye vagy
Szerintem egyszerüen meg kell jegyezni a nevét és nem kell vele játszani! Bár ez azokat nem tudja megvédeni akik először futnak bele.
peezo12 ez egy elég komoly, alaptalan, és hamis vád volt. Ezért egyikük se kap pénzt.
Lacika igazad van ey alaptalan volt
elnézést  hogy nem ide a tárgyhoz kapcsolódók de letopon hogy kell fotozni mert nincsen ot ahol a gépeken.                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                         by:S.F.T        
Nem az a lényeg, h hol van egy gomb, hanem hogy mit ír rajta:)
Keress egy olyant, hogy: "Prnt Scrn" vagy ehez hasonlót;)
Szia SFT Tanx!

Szerintem nézz körül a billentyűdön, és utána szólj! Én végig néztem az internetet a legtöbb laptop billentyűt és mindig az F12 mellett láttam a [Prt SysRq / print] szöveg nevű billentyűt! Ha mégsem akkor bocsánat de legalább 20 laptopot átfésültem... Prt SysRq esetleg Print szokott a neve lenni. Ha mégse így lenne, akkor fordulj az eladóhoz aki eladta neked a Laptopot és kérdezd meg tőle bizalommal!


Üdv: Farkas erős
Ugyanott van a notebook-on is insert gomb fölött "Print Screen SysRq" gomb. Egyébként ha letöltesz egy fotó programot azzal is letudod fotózni a kívánt hozzászólásokat.
Az egaltalan nem igaz, hogy laptopokon is ugyan ott van. Ha valaki nagyon nem hiszi el, akkor a kedveert lefenykepezem az enyemet. Nekem az F10 folott van, es Insert sincs mellette;)
jo de megnyomom és nem jo még mit kell csinálni?
Start menüből kikeresed a Paint nevű programot, elindítod megnyomod a Ctrl és V billentyűket majd lemented JPG formátumban. És kész is van. Ha valami még mindig nem tiszta, csak kérdezz nyugodtan;)
Miután lenyomtad paintba mentsd el (jpg formátumba) és küld el a moderátoroknak amit ha a FlyOrDie Toolbart letöltötted Links fülecskét lehajtod=> contact=>és ott van hogy moderátors. Egyébként ha meg tudsz angolul akkor itt egy másik. 
http://www.flyordie.com/games/help/support/screenshot.html


Kedves S.F.T Tanx!

Ha egy oldalt vissza lapozol ott már leírtam hogyan kell ezt csinálni, mások hozzászólásait is figyelni kell.
Sziasztok!Szerintem nem helyesírási versenyen vagyunk, de amúgy,felraksz a gépre egy helyesírás figyelőt, és máris aláhúzza a helytelent.Ám nekem sincs fent, de akit ennyire zavar tegye fel.
Köszönyük hogy hozzászoltál a témához...:p
Ugyanott található, a felső részen, az F10 fölötti gomb, kékkel rá van írva, hogy SysRq, tehát funkcióját tekintve ugyanarra jó.
anakinn
TCA nyomd meg prtsc sysrq és fotozd le  és SFT és  amit montam TCA nak