« Back to All Topics
Jól Nézzétek meg ezt mert nem sűrűn látni ilyet.
Posted in 
General
Jól Nézzétek meg ezt mert nem sűrűn látni ilyet.
Posted in 
General
Jól Nézzétek meg ezt mert nem sűrűn látni ilyet.
http://kepfeltoltes.hu/090818/fodgod_www.kepfeltoltes.hu_.jpg


Ezt egy játékos infójában találtam.
Egy kedves barátomén aki már nagyon régóta itt van és 38.000 meccse már van :). Többi tabu.
Ja, már leesett, hogy miről van szó, az a kis négyzet, amiben különböző számú pöttyök vannak a nick alatt.....én meg azt hittem valami baj van a böngészőmmel, mert el nem tudtam képzelni mi lehet az a kis négyzet a sarokban, és ennyi.....hát na, nem mindenkinek vág az agya :):)
hehe Pedig világosan írtam  szerintem. :)
hali!
A 9-es kockát már 5 játékosnál láttam eddig úgyhogy nem olyan különleges ez már:)
"Jelenleg 9715 játékos játszik" ebből 5 embernek van ilyen , hidd el az különleges.
regolak!
igen különleges mert szinte alig van büntetlen játékos a FOD.-n aki már minimum 2003 ota játszik és az első nickje van meg.

aha, csodás.

Regolax lenne egy kérdésem hozzád. Az én adatlapomon(a pöttyöknél), miért angolul írja ki, hogy addikt? Miközben minden más játékosnak magyarul van kiírva? Változtassátok át az enyémet is, köszönöm:))))
szia katyka!
Az addikt és a despota rangot mindenkinél angol és magyarba is ugyanúgy írja ki.
Régebben a Biggy is ugyanúgy volt kiírva angol és magyarba de azt megváltoztaták.
köszi free, így már érthető....

még egy kérdés az OP-khez.
Mikor lehet majd telefonon is csatlakozni a szerverhez? Azt írja ki nem megfelelő a felbontás..
hali!
most már kb. 15 20 játékosról tudok akinek 9-es kockája van.
egyáltálán nem olyan különleges most már ez a dolog.
Nem hiszem hogy bármikor is lehet , max ha nem iPhone-d van :). Másik vannak olyan szavak amiket különböző nyelvekből vettünk át ilyen például a diferencia.
okos telefonom van, mindent megnyit.....és sakkozni nem tudok vele flyon:( miért? ugye fejlesztetek valamit majd? tervbe van véve, ugye? a remény.....: )
nekem 7 potyom van de nemsokara 10 lesz mert rengeteket jatszok,en nem csalok soha! utalom a csalst.
Szia ha jól tudom maximum 9 pötty van és 7-ről azonnal nem ugrasz 9 re. Ahhoz még ott van a 8 is ;) GG. És szeretem ha helyesel a gyerek főleg ha "NO CHEAT" a téma...