« Back to All Topics
D.Marika
Posted in 
General
D.Marika
Posted in 
General
D.Marika
Tisztelt Barátaim.

Mindenféle ellenségeskedés szítása távol áll tőlem. Soraimat nem az indulat szűlte. Magam is lázadok minden olyan esemény ellen ami nem a sakkról szól a sakk.hu magyar, vagy bármelyik szobában. Megvetem azokat akik nemtelen eszközökkel mások becsapásával érnek el eredményeket. (magas pontszámot) Nem saját kútfőből merítve. Soha nem hibáznak mert, egy nagyon erőss sakk programmal felszerelkezve végigverik a mezőnyt!!! (Az még a tisztrességesebb változat ha vállalja, és kiteszik a kis piros felkiáltó jelet! De az is csalás. Egy jelenségről kívánok Írni. Egy név amely indulatokat gerjeszt. A fájó az hogy a barátaim bántják a barátomat!! Úgy kell közbe avatkoznom hogy senkit ne sebezzek meg!! DE könyörgöm!! Ez elsősorban egy játékoldal! ahová játszani jár (sakkozni) aki ide regisztrálta magát!!! Ez nem egy minősítő verseny!! S ha már a viselkedés Minősít!!! Miért pont D.Marika?? Miért az olyan kirívó amit Ő csinál. Senkinek nem árt vele!! Senkit nem sért Személyiségi jogaiban, és nem korlátoz!! Egyszerűen örömét leli benne. Lehet hogy valahol van ebben egy kis hiúsági tényező is!! DE bocsika. Az már túl megy jóval minden erkőlcsi normán!! Ahogy néhányan már szabályos hajtóvadászatott rendeznek ellene és Férje ellen (D.Pista) szinte már a (KOLLEKTÍV BŰNÖSSÉG) elve alapján!! Megkérdezem erre van elfogadható Norma vagy magyarázat?? Én ismerem D.Marikát Nem hiszem hogy amit tesz nem tesznek mások ennél sokkal keményebb dolgokat is. Még azok között is akik oly bőszen támadják!! Ok legyen tiszta a sakk . hu. Megkérdezem ha mindenkit kitiltanának aki csal??? Hányan maradnának itt?? Végűl azért írtam mert ezzel együtt minden emberi hibájával együtt D.Marika egy értékes ember!! és amit felrónak neki ilyen alapon nem tartom bűnnek!! De azt ahogy néhányan viselkednek vele szemben .Igen!!!  
Szia!

Nem sakkozom,de nagyon kíváncsi lennék valamire!

Igen kimerítően és megfontoltan írtál,de egy valami kimaradt!

Mit tesz D.Marika?
Igen!! 

Jogos a kérdés. Bocsánatot kérek ha félreérthető voltam!! D.Marika játszik. Nem versenyez! Nem vetélkedik senkivel. Játszik. Szereti a barátait. Boldog attól ha őt is szeretik. Én azt mondom komolyan. Játszik. és örömét leli benne Számára ez játék, és lehet ezt másként is értelmezni. Ez viszont nem irányúl senki ellen!!! Abban igazad lehet játszani sokmindenkivel és sokféleképpen lehet. Hogy D.Marika nem játszik azokkal akiket nem ismer, vagy nyílvánosan sértegetik. Lecsalózzák!!! Én nem csodálkozom rajta. S azt nem tartom elfogadhatónak hogy  olyan fokú megtorlás, dúrvaság, vagy akár már becsületsértés határáig nyúló megnyílvánulások sorozata!!! A közösbe vagy akár Privibe 
leírva legyen. Dúrva sértésként elégtételűl nem elfogadható!!. Csak azért mer én másként látom. Kedves Barátom. 
Tisztelettel REMEMBER
Értelek.Sajnos ez nem csak vele fordul elő....
Véleményem szerint ennek sok értelme nincsen. Sok szó, és keveset mond. Ha jól értem, az van hogy D.Marika, csak az ismerőseivel játszik, és ezért mások őt megszolják. Te meg mint barát segíteni akarsz, hogy miért nem igazán tudom...mert van egy megoldás, hogy figyelmen kivül hagyjuk, és jelentsük a dolgokat. Azzal hogy most ide leírod, hogy D.Marika élvezi a játékot, még nem szűnnek meg a problémák. És azt se látom, hogy most mit lehetne tenni.

És azért valami nem egészen tiszta nekem. Mert én azt utasítom vissza akit akarok, de ezért még a többiek, egy nagyobb többség, nem fog engem szidni meg hasonlok, mert ez még egyáltalán nem ok erre. És lehet én vagyok elfogult, de valami okuk csak kell legyen rá.
REMEMBER !
Miért nem mered őszintén leírni, hogy mit is tesz D. Marika? Korábban én is csalónak neveztem,nyíltan ki is írtam, s tartom azóta is ezen véleményem. Volt alkalmam több  játszmáját inkognitóban, sporiként végignézni. D. Marika sakktudása mmeghaladja a 60 pontot, de nem éri el a 75-öt. Aki nem ismeri fel a mattveszélyt, a mattadás lehetőségét, az minek sakkozik ? A sakk nem a bábuk tologatása, vagy igen? S több játékostól hallottam már azt is, hogy priviben kéri a pontot.Különben nézd meg az infóját, én szoktam volt nézegetni. 10 perc alatt 5 játszma magasabb pontszámú játékossal -s mind megnyerve- ez bizony még Lékónak is becsületére válna. No ezekért neveztem én Őt csalónak. Nálam kiírja a gép, hogy progit használok. Az már csak az én döntésem, hogy azt lépem, amit a gép ír, vagy nem. A jel ott van. S én soha nem hívok ki senkit. Vak meg ne sakkozzon ezen az oldalon. 
D.Marika tényleg rendes,de az a baj,hogy csak pontokat addnak neki aki ismeri,folyamat 3 név szerepel az infojában akiket 2 perc alatt elver :D
A progizzás sem szép dolog,de ez a fajta pontszerzés is megvetendő!!!
Nem egyszer láttam,hogy így kapot pontot és nem én vagyok az egyedüli aki ezt látta,sokan megerősíthetik még! :)
A csalás az csalás!!!


Üdv:Boosтeя™
Hát,nem zörög a haraszt,ha nem fújja a szél.....:)
Lenne itt még valami barátaim,ha már ennyire nem szeretjük a csalókat,akkor a szabályok megsértése is csalásnak számit!
Pl: D.Marika elvieg egy tanult nő,mivel 4 szakos tanár holott max csak 2-re szokták magukat képezni,de ez mindegy.
A lényeg hogy D.Marika megszegte a használati feltételeket,ezesetben a 2.4-est és a 5.5-öst.
Mivel neki 4 nickneve van: D.Marika(mester),M.Marika(mester),marcsi(szaki),e.marika(amatör).
Szinte mined nicknevén ugyanazokkal játszik.
Minek egy felhasználóak 4 nicknév?
Plussz itt a férje is D.pista múltkor "sértegetté" D.Marikát,ha egyáltalán az igazság sértegetésnek számit.
D.Marika azt mondta,hogy most megy tanitani 3 percel később feljön a férje és elkezdi fenyegetni akik beszóltam Marikának 1 nicknévvel minek a neve szögbelövő.
A mondandója útán max 10 percel később kilépett és 5 perc múlva visszajött D.Marika.Kéremszépen ha elmegy tanitani az nem 5 perc,vagy 5 perc egy tanitásióra?? szerintem 45 perc :D.
Nincs kizárva,hogy D.Marika és D.Pista egy és ugyanaz a személy,akkor ebben az esetben egy felhasználó 6 nicknevvel tólja :D


Üvd:Boosтeя™
Meghajlok minden érv előtt!! Ami tisztességes, tárgyilagos. Igazatok van. Lehet ezt így is nézni. Lehet hogy vihart kavartam. Vállalnom kell azt is. Vállalom is. Igaz van dolog ami nem menthető. Főleg azok szemében akik korrektűl és tisztességes eszközökkel játszanak. De ha mégegyszer, figyelmesen végigolvassátok amit írtam. Én azzal szemben nem tartom ezt akkora bűnnek. Mint ami a hozama!!!! Amiket leírtam Barátaim!! Cuncika neked is lehet igazad!! de nem tudom megkerűlni!! Saját fejedből hány pontod lenne?? Itt szerintem az emberek játszanak. Ez az oldal szerintem azért lett!! Nem gépek vetélkedője, hanem az embereknek játék, szórakozási lehetőség!! Ha már ilyen erkölcsösen nézed!! 600 fölött lennél te is progi nélkűl??Nem tissztességesebb lenne egy olyan oldalon játszanotok ahol Progik versenyeznek egymással?? A választ rád bízom. Jó elfogúlt lehetek. Ez Marikának a magánügye hogy játszik!! Igazatok van viselnie kell a következményeit is!! De amit én szóvá teszek az az ami már nem tissztességes vélemény nyílvánítás hanem túl megy a személyes dúrva sértés határain!!!! Nem csak D.Marikáról szól ez a történet!! PL egy tizen éves bocsi de ilyeneket ne írkáljon egy 50es embernek!!! Főleg Nőnek!!! Ami azonos Cuncika ezt te is így érnéd meg!! Nem ismétlem önmagamat többet Ezt és ennyit akartam ez ügyben elmondani. Nem csak annak vonzatában amit D:Marika csinál!!! Azt érzem eltúlzottnak ami erre a válasz!! Tisztelettel REMEMBER.
Szerintem D.Marika egyetlen szava sem igaz...szóval teljesen feleslegesen nyitottad ezt a topicot hacsak nem annyi a célod, hogy 1 csalo legyen a téma...annak ugyan nincs sok értelme, az hogy okos csalo..kit érdekel?engem nem ,remélem kitiltjak végleg, még a neve se áll jól XDXDXD
Az hogy az emberek bizalmaba tud férkőzni ,a pontok miatt..az meg már a ti szegénységetek, naívságotok, engem az életbe nem tudna meggyőzni ,hogy ő XY ,itt meg ot tanit és rendes...kit érdekel???Nekem ne nyalizzon senki...
A progizással kapcsolatban szerintem nem vagy elfogult,teljesen értelmetlen!

A pontszámod szöges ellentétben van a tudásoddal!

Minek? 
Itt te tulzol el mindent. HSZeid 90%a D.Marikáról szól. Aztán meg nem is feltétlenül róla lenne szó. Hát akkor meg miről? Döntsd már el. És ha mégegyszer elolvasnád te is amiket írtál, és obiektíven, talán látnád, hogy elég fura az egész. 
Ilyen nézőpontokat teremteni, hogy csalni csal, de a TÖBBIEK... Istenem, ha már megszegte a szabályzat valamelyik pontját, akkor a helyedben hallgatnék.
Üdv.

(nemolvastam hosszan a tényeket,ilyen értelembe hallkan nyilvánítanám meg szerény véleményem.)

D.Marika- egy nő aki azzal probálja idegesiteni a magamfajta 'nemcsalókat' hogy csalással: PONTADÁS-sal ér el olyanyira magasa pontokat,ami nemhogy az ő tudását,hanem sok mester tudását nem tükrözné,szóval nincs nagyon értelme védeni őt,Meos meg társai folyamatosan adják neki fel a partikat,plussz még volt olyan eset is hogy privibe kérte ellenfele kilépését partikból,na ez mi??? mivel nincs erről képem,ezért annyi mintha a szeles tengerpart vad homokjába vésném ezeket a dolgokat.

REMEMBER,barátom vagy,de ne keverd az erkölcsöt a csalással,a csalás az én szemembe mocskosab dolog mind valakinek az enyhe szidalmazása vicces formában.

Ui: Aktivitás Támadás!
Ui2: nemszoktam kamuzni.

Tisztelettel:A FALRAFESTETT ÖRDÖG.
Amit leírtam e témával kapcsolatban Nagy része a TISZTESSÉGES VÉLEMÉNY NYÍLVÁNÍTÁSRÓL szól!!! Nem igazságokról. Hanem miben megférnek emberi vélemények, külömségek, értékek. Szerintem az ne írjon ide aki erre nem képes!!! Elragadja az indulat, és elhajtja azt aki másként lássa mint Ö!! Nos minden tissztességes véleményt elfogadok és megköszönök. Ami nem a másik sértegetésére irányúl vagy arra hogy okom van rá úgy érzem és elkűldöm a sunyiba. Megfér ebben summás vélemény is!!! Csak nem mindegy hogyan mondom el!! Megköszönöm harrows nyugodt higgadt vélemény nyílvánítását.BoosteR (bocsi nem tudom hogyan írják a fordított R) Kis tévedésekkel elfogadom. E.marika nem D.Marika. És D.Pista szintúgy. De köszönöm. Korrekt volt. Lócikáét is elfogadom amég nem ragadta el a hév. Tárgyilagos volt. Addig. De kedves CaspeR amiket te leírtál. Bocsánat pont ezekről szolt nagyrészt Írásom!!! Halowin Boy barátom. A véleménykülömbség nem ássa alá barátságunk.. Tisztellek és emberileg is elfogadlak fiatal korod ellenére!! Mert Szókimondó éles eszű ember vagy és becsületes. DE véleményed úgy igazán elfogadható ha személyében nem sért senkit. Tény!! Nem tagadom. D:Marikát barátomnak tartom. Talán ezért is írtam amit írtam. Azok között is sok barátom van akik más véleményen vannak. A bűn sok fajtája létezik még itt a sakkon is. Én talán ennek a fokát értékelem másként. magam részese nem vagyok. Infómat bármikor bárki megnézheti. Ha tévedtem sajnálom. De vállalom. Mégegyszer leírom Ettől az oldaltól függetlenűl és ami itt zajlik. Elsősorban játéknak tartom!!! Semmiképen nem fogadom el azt hogy a hétköznapi életre vonatkoztatóan is következtetéseket vonjon le valaki!!! Vagy pedig tegyük a teljesség igényével Önértékeléssel kezdve!! Tisztelettel REMEMBER.
REMEMBER!
Furcsa, hogy eddig az érintett D.Marika nem szólalt meg.
Már első hozzászólásod 3. mondatában Te is elitéled őt, nemtelen eszközök használatáért. NÉZD VISSZA MIT ÍRTÁL !
Egyedül maradtál véleményeddel, meggyőződéseddel.
Mi, a progisok, vállaljuk a felkiáltójelet.
S mi tudjuk csak igazán, és konkrétan ellenőrizni, hogy ki az, aki hazudik, s állításával ellentétben progizik.
Nekem is egy gépem van, nem kettő. Ha két gépem lenne, nem lenne jelem. Ez ilyen egyszerű. Ugye te is tudod.
Máskor próbálj olyan hozzászólást írni, ami nem csapja ki ilyen sok emberben a biztosítékot. Mertmost ez történt. 
S érdekes módon D. Marika, vagy hívhatjuk másként is, M. Marikának, vagy akárhogy, nincs a szobákban. 
EZ EGYÉRTELMŰ.
Akinek nem inge, nem veszi magára......
FELÖLTÖZÖTT!!!!!!!!!!!!
Bölcsebb lettél volna, ha hallgattál volna.
TÉMA RÉSZEMRŐL LEZÁRVA. 
OKULJON KI OLVASSA.
QUOD LICET IOVI, NON LICET BOVI. Osztezvan, bakker.
hmmm............hmmmm...........

,hogy  mit  is  tesz D.Marika  ??  ez  jó  kérdés  ! :)
több  partiját  látam  már.
sőt a  megvert  ellenfelei partijait is  megnéztem  mikor  NEM  a D.Marika-val játszottak
érdekes , hogy  csak  a  D-Marika  ellen tudnak olyan rosszul játszani , hogy az már szemet szúr.

más..........


hogy  lehet itt olyan  névvel  játszani   " Cuncika"  ????

ez  nyilvánvalóan  nemi  szervet  jelent  !!!!!!!!!

az  pedig állítólag  tilos  név  !!!!!!!!!


T  I  L  T  S  Á  K   .    K  I  !!!!!!!!!!!!!!!
Cuncika!! 

Az idézet amit Latinúl leírtál!! Legyél szíves Magyarúl is ismertetni!! "Amit szabad Jupiternek  nem szabad  az ökörnek" Ha már idézgetsz. Megkérdezem. Hová rangsorolod magadat? Mert a megnyílvánulásod alapján akinek megfelelő inteligencia hányadosa van az tudja a választ!! Amennyiben nem tudod megmagyarázni!! Értelmezhetem?? Tehát így hangzik Amit szabad a progisnak nem szabad  az (vagy a) ........? Kinek is?? !! Tehát aki progis az Isten?? Bocsánat! De ezt te írtad. Ha idézel tudd, hogy mikor és kit, és miért. Vagy elnézést. DE!! Nem én miattam válsz nevetség tárgyává!!!
Cts KIK ! csak nehogy fordittva süljön el :)
Nem védem a progisokat,csak azokat akik az igazság mellett állnak legyen progis vagy nem.
Ha ennyien csak rosszat tudnak mondani D.Marikáról akkor ott van benne igazság.
Malomban és kéregedte a pontokat,de ugylátszik neki szabad.
Mindenki kérjen pontokat egymástól és írja le az adójából,hogy mennyit adott a játékostársának.
Nagy biznisz lenne. :D
Üdv.
Elfelejtettem kiegészitene a mondanivalómat azzal h: akinek jele van azzal a magamfajta 'jeltelen' nem versenyzek,én azzal versenyzek akinek nincs jele,és én D.Marikát simán verem a pontja mégis az egekbe van.

Ok:Sportszerütlen játék.

ilyen értelembe moderátorainkot kérem meg hogy intézkedjenek.

Ui:D.Marika nemtudja megvédeni magát, vagy hogyvan ez? felbérel ügyvédeket maga mellé? már az elején nevetségesnek találtam ezért topikot nyitani...
TI TUDJATOK xD...

Tisztelettel:az Ózdi Fiu.
Vasárnap reggel ennél jobb szórakozást nem is álmodtam volna!
A szövegeket végig olvasva hüjére röhögtem magam.Mindenki egy kórteremben fekszik?A diliházban is van internet?
Cuncikának és az összes többi progisnak jó hírem van: egyre jobb értékes táplálék kiegészítők kaphatók,amelyek jelentősen fokozzák a gépek agyi vérellátását,így még a felnevelt méhlepények is sikerrel verhetik a bunkó,progi nélküli,halandó sakkozókat.
bauchi itt nem a progisokról van szó,hanem arról a másik gerinctelen pontszerzésről amit D.Marika csinál.
A progisoknak van jelük ha akarnak játszanak velük ha akarnak nem!!!
D.Marika vagy M.Marika ja és persze .marcsi. és még isten tudja hány neve van,olyan eszközhőz nyúlt,ami már a pofátlanság határán is túl lépett.
Az,hogy nem tudja megvédeni magát azokkal szemben akik felvannak háboródva,hogy ilyet megtehetnek egyessek,innen is látszik,hogy D.Marika egy pontkéregető!!!
egy mester SOHA NEM KÉRI,HOGY ADD FEL NEKI!!!!



Üdv:Boosтeя™
Velem egyszer történt meg,hogy egy nagy sakkozó pontot kért,de időben felébredtem.Javaslom,hogy ezen problémákat nehogy megoldjuk,nincs rá megoldás.
Hát,Booster-nek tényleg igaza van,kezd ez már kicsit furcsa lenni!

Mért nem szólal meg az érintett fél önmaga védelmében?

Mert egy mester nem kunyerál pontot,ez biztos!
T I L T S Á K   .       KI !!!!!!!!!!!!!!


nem D.  Marikát....   

Cuncikát!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
nemazért  mert  progizik.....!!!


a  nemi  szervekre utaló név  TILOS  !!!!

benne van  a szabályzatban
Cts KIK!
Itt nem számít a szabálysértés D.Marika folyamat a 2.4 és az 5.5 szabályt sértí.
D.Marikát kellene kitiltani nem cuncikát,igaz progis de az nem szabály ellenes,de amit Marika csinál.
Miért vannak a használati feltételek ha senki nem tartja be őket és nincs aki betartassa őket :)
Ha ennyi ember tanúsitja,hogy D.Marika kunyizos miért nem tesznek ellene,akkor nincs értelme a szabálynak.
hamara pl folyamat nyomja a szövegét valami csúri zenéről rezervátum himnusza vagy mi a .... 4.3 hooooppppááá burkolt vagy nyílt reklám.
Pepsi cola light:3.1, 3.2, 3.10 ja kicsit keményen :D
Miért van szabály ha senki nem tartattja be????


Üdv:Boosтeя™