« Back to All Topics
Piros felkiáltójel  !!!
Posted in 
General
Piros felkiáltójel  !!!
Posted in 
General
Piros felkiáltójel  !!!
Azt szeretném kérdezni az Operatoroktól hogy az aki nem használ programot mi alapján kap piros felkiáltó jelet???
Mert én kaptam és ezt szeretném ha megmagyaráznák!!!

A fórumon rengeteg olyan topic szerepel, amik tanulságosak lehetnek számodra;)
Kedves manóka!

Túl gyakran váltogatod az ablakokat meccs közben. (Pl: MSN, SKYPE...)Ha nem váltogatod az ablakokat kb. 10-15 meccs után eltűnik.

>Sunny<
Köszi szépen a tippet  ςцή∂αу_маςтεяς   ,és be is vált.
De én még várom az operátor magyarázatát,hogy mégis hogy van ez?

Látszik hogy rám nem hallgattál, mert akkor nem várnád a választ. És lehet azt hiszed h képmutató vagyok, de talán ha azt csinálod amit tanácsoltam már rég tudnád a dolgokat.
Aki programot használ az sokszor vált ablakokat. Ezért nézik h mennyire gyakran váltasz, ha feltűnően sokszor, akkor kapod a jelet:) Ennyi az egész.
Manóka ne haragudj,de mit vársz OP-tól,amikor itt ketten is elmagyarázták neked értelmesen a dolgot?:S

Talán kérjen a FLY bocsánatot,mert te gyakran váltasz ablakot,és progijelet kaptál?

De lehet,hogy progizol is??:O :D:D
LociKA,neked azért nem válaszoltam mert nem olvastam visszáb miket irtak,de ha lessz időm visszább olvasok,köszi
"Talán kérjen a FLY bocsánatot,mert te gyakran váltasz ablakot,és progijelet kaptál?

De lehet,hogy progizol is??"

Gondolom ha progizna nem lenne itt...és nem ....el rá ennyi időt:)De inkabb progizzon...minthogy pontot osztogasson,ugye harrows?:D:D:D;)
és a helyedben én nem osztogatnám az észt ,sem idézném a Fly-t...sem adnék jotanácsokat senkinek, mikor büntetett előélettel rendelkezel;)amit egyedül magadnak köszönhetsz:)
lol roli,no comment...:)

Vicces ezt pont tőled olvasni...Hogyhogy írogatsz a fórumra?:O
Amúgy meg nemár...:D

Minden neved tiltást kap egy héten belül,te....

14 éves LOVE JOY.....hekkerke...:D:D:D

LILLAAAAA :_(:_(
Milyen 14 éves?meg milyen minden név tiltas? meg milyen hekker?:S mi vagy te jósnő?:S én az életben nem állitottam magamról hogy 14 éves lennék...már elmultam 18 nem is 1 -2 évvel...ha meg kivancsi vagy nem értek a "hekkerkedéshez" de szerintem senki aki ezt állitja...max pár hülye elhiszi amit mondanak...megjegyzem ha valki itt 1 nevet is el tud "csórni" a másiktol ,az csakis azért lehetséges mert az "áldozat"  olyan felelőtlen akárcsak te pl: megadja a jelszavat fűnek -fának ,vagy pontot osztogat mint te:D utana meg sorba jönek sirni a FLY-nak hogy Ő márpedig ártatlan...na én ezt nevezném lúzerségnek...az meg h kitalálsz ezt-azt...nevetséges:S de ha te ilyen ember vagy megértem csak sztem kezeltesd magad:)
Languages
English
English
Cymraeg
Welsh
Deutsch
German
English
English
Indonesia
Indonesian
Malti
Maltese
Melayu
Malay
Nederlands
Dutch
Tagalog
Tagalog
Tiếng Việt
Vietnamese
Türkçe
Turkish
Vlaams
Flemish
Võro
Võro
azərbaycan
Azerbaijani
bosanski
Bosnian
dansk
Danish
eesti
Estonian
español
Spanish
euskara
Basque
français
French
hrvatski
Croatian
isiZulu
Zulu
italiano
Italian
latviešu
Latvian
lietuvių
Lithuanian
magyar
Hungarian
norsk
Norwegian
o‘zbek
Uzbek
polski
Polish
português
Portuguese
română
Romanian
shqip
Albanian
slovenčina
Slovak
slovenščina
Slovenian
suomi
Finnish
svenska
Swedish
íslenska
Icelandic
čeština
Czech
Ελληνικά
Greek
български
Bulgarian
кыргызча
Kyrgyz
русский
Russian
српски
Serbian
українська
Ukrainian
עברית
Hebrew
العربية
Arabic
فارسی
Persian
हिन्दी
Hindi
ไทย
Thai
ქართული
Georgian
中文
Chinese
日本語
Japanese
한국어
Korean