« Back to All Topics
csalók:S
Posted in 
General
csalók:S
Posted in 
General
csalók:S
miért nem lehet ezeket a szánalmas csalókat kitiltani az amőbából?ráadásul úgy beszél hogy folyik a nyála a szennytől
"úgy beszél hogy folyik a nyála a szennytől"

Nekem is? :)

"miért nem lehet ezeket a szánalmas csalókat kitiltani az amőbából?"

Én is progizok, na és? nem csalás. Szóljatok be nyugottan felválalom egy progit tuningolok fel. Valami gondod vele?

Goodbye :)
hali!
az a gopnd vele hogy 0 az amöbatudásdo és progizol és utána keménykedsz hogy 800 as szintű vayg .
szánalmas.
progisok=csalok!!!
bye: Free:D
Üdv.
Hihetelen amit ez a Pumkinhead és a bandája pld.Selby elmüvelnek...Pontadások,Fenyegetőzések(van egy modi barátom és kitiltatlak ha nemadod fel nekem a metset),megértem hogy elöfizetők,de azért nemkéne kiskirájkodni,vagy nekik mindent szabad?:)

Tisztelettel:A Falra Festett Ördög:D
Üdv! Szerint meg azok a szánalmasak akik a sokpontosokat egyből lecsalózzák, leprogisozzák csak azért mert jobbak náluk ezzel van a legnagyobb gond...
hali!
az a gond a progikal hogy aki progzik már isten királynak hiszi magát ami szánalmas és ha elver valakit egyböl lebénázza meg lehorgya mindenek közbe ő se obb csak egy progit használ.
ki kellene tiltani ezeket a progis csalokat.
Üdv!
A csalók nem attól csalók hogy progiznak,ez nemis lenne nagy gond ha progik ellen csinálnák,de amikor a tiszteséges játékost verik a 'kinem jelzett progik' az már pofátlanság,nemis beszélve a 'pontadásról'...

A legnagyobb csalók=azok akik még az 1 perces Sakkon is progiznak,ez már szánalmas.

Az egész FOD problémáját megoldaná,ha a progik nem kerülnének fel a Top listára,ha ez megvalosulna,akkor lenne értelme is 'nemprogizni' mig ez nemvalosul meg,addig menni fog ez a lehetetlen helyzet...

Op,plees ha lessz időd nézz utánna ennek a Selby gyereknek,mert egyre 'szánalmasabb' ami müvel.

Tisztelettel:A Falra Festett Ördög.
Olyan szánalmas hogy azt mondja az új embereknek a tanxon
1-2 csaló hogy adj pontot különben kitiltalak mert az "előfitető jel azt jelenti szerintük"
És ennek bedőlnek az új gyerekek...
Szerintem a tanxra el kéne 1 új magyar moderátor.
Persze majd nyugodtan elbeszélek az angol moderátorral hogy 
Ez a gyerek csaló priváton ő erre azt mondja mert maygar csak azt mondja rá hogy no!
És kitiltanak... Erre nincs magyarázat?
Tudom hogy benne van a szabályba hogy a moderátoroknak van jogok... De én milyóta flyordie-zek azóta nem láttam 1-nél több maygar moderátort csak angolt de azt rengeteget. És már unom hogyha megszólítom őket 1 fontos dologgal demerit!
Kid Dragon sztem meg az a szánalmas, hogy ezek az új emberek képtelenek a szabályzatot elolvasni. Meg az is, hogy te véded ezért őket.
A felkiáltójeleseket miért nem lehet egyszerűen kitiltani? Ha progizik, akkor azért érdemli meg a kitiltást, mert csalt, ha pedig nem progizik akkor tanuljom meg egyszerre 1 dolgot csinálni az illető. (Nem MSN-ezni, pókerezni, stb... kell játék közben.) Persze így sem lesz minden csaló kitiltva, de a legtöbbjük igen. Bizton állítom, hogy jóval kevesebb azon csalók száma akiknél nincs jel, mint azt sokan hiszik.
Languages
English
English
Cymraeg
Welsh
Deutsch
German
English
English
Indonesia
Indonesian
Malti
Maltese
Melayu
Malay
Nederlands
Dutch
Tagalog
Tagalog
Tiếng Việt
Vietnamese
Türkçe
Turkish
Vlaams
Flemish
Võro
Võro
azərbaycan
Azerbaijani
bosanski
Bosnian
dansk
Danish
eesti
Estonian
español
Spanish
euskara
Basque
français
French
hrvatski
Croatian
isiZulu
Zulu
italiano
Italian
latviešu
Latvian
lietuvių
Lithuanian
magyar
Hungarian
norsk
Norwegian
o‘zbek
Uzbek
polski
Polish
português
Portuguese
română
Romanian
shqip
Albanian
slovenčina
Slovak
slovenščina
Slovenian
suomi
Finnish
svenska
Swedish
íslenska
Icelandic
čeština
Czech
Ελληνικά
Greek
български
Bulgarian
кыргызча
Kyrgyz
русский
Russian
српски
Serbian
українська
Ukrainian
עברית
Hebrew
العربية
Arabic
فارسی
Persian
हिन्दी
Hindi
ไทย
Thai
ქართული
Georgian
中文
Chinese
日本語
Japanese
한국어
Korean