« Back to All Topics
Megnyertem a Bullet versenyt,miért nincs sárga csillag a nevem elött?
Posted in 
General
Megnyertem a Bullet versenyt,miért nincs sárga csillag a nevem elött?
Posted in 
General
Megnyertem a Bullet versenyt,miért nincs sárga csillag a nevem elött?
Üdv. OP
Mivel a cimben már felvettem a kérdést,ezért nemis nyuzom,huzom feleslegesen sokáig a szót.
Ez a név teljesen uj és most fizettem be SMS-el,szal nincs rá esély h valaha is büntetve legyen vagy hasonló..[jó lenne az a kicsi elofizetés hosszabitás is,ami egyben a verseny dija!]
Kérlek Válaszolj minnél hamarabb!
                       Maradok Tisztelettel:TERMINATOR


U.I.: Megkérek mindekit ne komentálják feleslegesen és ne vitatkozzunk...
Hát a többi neved volt-e tiltva kedves  TEЯMINATOЯ?
Tudod ez nem úgy működik, hogy csinálok egy újat, és minden el van felejtve...
Télleg olyan bonyolult betartani a szabályokat? Pedig nem tünik annak, nem kell másokat szidalmazni, nem kell csalni. Mi ebben a nehéz?

OP
Üdv igazav van az OPERATORNAK viszont ha 1 neved lenne és ,
Nem csalnál... akkor 24 napon belül kapnál csillagot nem azonnal... ezt még megbeszélik...
Ja és operátor úr... Mért mit jelent ez nincs kedvem fordítani leszedhetnéd rólam ezt : Please note, your reply will need to be approved by a moderator before it is posted in the forum.
Gondolom azt jelenti hogy amit írok először elküldik a modoknak ellenőrizni nem?
Sziasztok!

Boom hadnagy, amit leírtál, az nagyjából azt jelenti, hogy a hozzászólásodat előbb egy moderátornak ellenőriznie kell, mielőtt kikerül a fórumra... Mert azt gondolom te is tudod, hogy minden "pihentagyú" szöveg nem kerülhet ki a fórumra :).

By: Jakó Róbert 
Tökéletesen Megértem önt OP!
Elismerem hogy sok bunkóságot követtem el,elnézést is kérek ezért!,de ez azt jelenti hogy bármeik versenyen nyernék nemleszek dijazott?, Mikkor csinaltam ezt a nevet mielött beikszeltem volna az az akármit (kivételesen) elolvastam azokat a feltételeket amiket bekell(bekéne) tartani.Ezzel a névvel szerintem nem csinaltam egyetlen olyan dolgot sem amiért nemvolnám jogos a VIP elnyerésére.(1 néven játszok,és probálok szabadulni a trágár kifejezésektől...,nincs pontadás,progi az infomba,mikell még?)sőt még gyüjtöttem par ss-t azokról akik nagyobb balhésok annál amien én voltam.
Szoval tisztelt Oparator jólenne ha megmondanád:
Vane esélyem h V.I.P-t kapjak?
Nemkéne a többi nevemre takarozni,egyiket sem használom már......
válaszolj kérlek!
U.D.V!
Maradok Tiszteletel:TEЯMINATOЯ 
Hát igen a többi nickjével garázdálkodik az oldalon ,ezzel meg jokisfiuként követel ...nem semmi hallod -e 
Kedves Operátor!
TERMINATOR megnyertre az előző heti bullett bajnokságot. Igazságtalannak tartom, hogy nem kapja meg az ezért járó jutalmat. Azt se tartom megfelelő indoknak, hogy arra hivatkozol, a rég neveivel miket követett el. Tartsuk be a szabályokat. Termi nem adogatja a pontjait, csak egy neve van és rendesen viselkedik. Ha ő be tudta tartani a szabályokat, nem tudom neked miért esik nehezedre. 

bye: Szera
"Elismerem hogy sok bunkóságot követtem el"

akkor miről is beszélünk pontosan? A szabályokban benne van hogy senki nem fog bajnokság megnyeréséért díjat kapni, aki már volt büntetve. Nem a név, hanem a játékos.
Soha nem is kapott eddig sem, ha rajtunk múlik.


U.I.: Megkérek mindekit ne komentálják feleslegesen és ne vitatkozzunk... ;)

OP
Sziasztok!

Tudod TERMINATOR, szép dolog hogy megnyerted a versenyt, gratulálok is hozzá, de itt is olyasmi helyzet van mint a való életben... ha egyszer büntetett voltál, megbélyegzett leszel... tehetsz akármit, nem biztos hogy megkapod érte a jutalmat... és az, hogy több neved van/volt, azért még "nem ülted le" a büntetésedet :)
'és az, hogy több neved van/volt, azért még "nem ülted le" a büntetésedet'

egynevem van,és eléggé megfizettem már azért amit tettem...de te biztos modi vagy és jobban tudod..

U.I.: Megkérek mindekit ne komentálják feleslegesen és ne vitatkozzunk...

ezt azért illene egy normalis forumozónak betartania,vagy anyira 10enéves a felfogásod h nem tudod értelmezni az utóiratot ??.....(ha igyvan előre elnézésedet kérem)
Maradok Tisztelettel:TEЯMINATOЯ
Jó, lehet hogy "leülted" a büntetésed... de amint látod, ezt a témát Augusztus 8-án indítottad, és nem tudok róla hogy megkaptad a "Sárga csillagot", ezáltal valószínüleg nem is fogod... kár vesztegetni erre a szót, ezért "megkérek arra mindenkit, hogy ne kommentáljon feleslegesen és ne vitatkozzon"... Amúgy nem vagyok moderátor, és szerencsére olyan vagyok, aki ritkán ejt helyesírási hibát, mert (már ne haragudj) eldobtam az agyam az írásodon. :P

By: Jakó Róbert
Bár mondjuk ha terminator már régóta játszik egy névvel (kb 3/4 éve akkor emgérdemelné szerintem.)Bocs hogy még hozzáírtam hogy vitatkozok de elég kevés olyan emeber van akit egyzser se büntiztek meg.Abból a kevés emberből meg a fele Moderátor xD.
Köszi hogy meghalgattatok.

Ēιεĉтяσ Ŝнσ¢қ™

Ui: Mégegyszer Bocs hogy vitatkozom.
Üdv.Megnyertem nem rég egy krikkett versenyt.Szeretném megutdni hogy kapok-e vipet:)
Talán a 24 napot kivárhatnád esetleg,mert a verseny két napja volt...:D
Üdv!

Te akarsz V.I.P.-t nyerni? :O
Ez még viccnek is rossz. :D
Egyénként nem te nyerted, hanem Paksi vitte fel a neved. :)
Még Rugósfocin is csalsz végig húzod az egész meccset!
Paksi nickje= ★ Juventus ★™ örülj, hogy még nincs IP Bannod. volt, vagy 300 Demerited 500 tiltásod 6 IP Bannod:).

-Ánderson. GiveUp-Nak adja a pontokat.

By: Jamcsa :)
 

-Ánderson- meg GiveUp személyesen ismeri egymást (unokatestvérek tudtommal), szóval ne lepődj meg ezen :P
szerbusztok!
ha tényleg anyi büntetése volt amit leirtál akor az már egy egész szép menyiség.
bár csak anyi 1000 esem lene:D:D
amugy meg egy iylen játékos hogy akar VIP et?:O
bye!:)
te most miről beszélsz?(ha szabad kérdeznem)
aszem félrebeszélsz vagy részeg vagy,de valamelyik a kettő közűl..
ki vitte fel a nickem? pffffffff.....
kérdezzük meg az OP ot,hogy ez a név tisztae,aszem ő jobban tudja mint ti...
(amúgy ahol érvényes a név: sakk 20 perces,bullet 1 perces,más játékban sosem játszottam ezzel a névvel)
Terminator,ezt Give up-nak írta,nem neked....:D
ja sry.Azt hittem ez úgy megy mint a sms fizu...
Üdv!
Ez mekkora hülyeség, hogy "A szabályokban benne van hogy senki nem fog bajnokság megnyeréséért díjat kapni, aki már volt büntetve. Nem a név, hanem a játékos.
Soha nem is kapott eddig sem, ha rajtunk múlik." 
Mért nem lehet egy idő után megint tiszta lapot nem értem....
Hihetetlen gyerekes ez az egész!
csalóknak nem osztanak jutalmat :D:D:D
:p
Úgy büntetve hogy 1 neve már rég ki volt tiltva és újat csinál...
de gondolom neked nem az 1 neved :)