« Back to All Topics
a nick melletti pontok
Posted in 
General
a nick melletti pontok
Posted in 
General
a nick melletti pontok
Hali!
ki tudja megmondani,hogy a  nick melletti pontok 1-6 között pontosan mit jelentenek,ki mi alapján kapja?  (pontok alapján, játék mennyisége alapján?  vagy mi?

1 lelkes újjonc
2 jelölt
3 tag      
4 tözsvendég
5 addikt
6 befolyásos tag   
     
Hello! Nem csak 6 pontig van hanem 8-ig 7=Fanatikus 8=Despota

Ezeket a pöttyöket nem a pont alapján kapod hanem a játékmennyiség alapján vagyis hogy mien gyakran játszol és mennyit. 
És a befolyásos tag mit takar?:D:D:D
oké,oké.   de mit jelentenek?   ki és meddig jelölt?   mit jelent az addikt?    hol van leírva   a jelentésük?
ezt nem lehet pontosan megmondani hogy ki meddig jelölt vagy addikt.. attól függ mennyit játszol és mien gyakran ,és mindeneggyes pötty elérése egyre nehezebb lesz vagyis többet kell játszanod ahhoz hogy megkapd a következő pöttyöt. 
és mi az a Despota? hogyan logikus az h egyszer magyarul irunk vmit aztán átveszünk görög eredetű szót mint pl Despota ,görögül deszportész "úr",a google ezt adta ki !és még vmi ér is ez vmit vagy csak szépségápolás?pl ha én befolyásos tag vagyok és azt mondom változást szeretnék ilyen és ilyen irányban ,ebben és abban akkor felfigyelnek rám mert ott a 6 pötty és van ugymond "beleszolási jogom"?
addikt = szenvedélyes, függő ( tudomásom szerint )
Köszi a magyarázatokat, de azt hiszem ezzel sokan nincsenek tisztában. Igazán bele lehetne írni a játékszabályzatba.
Kedves Chantal19, tovább is olvastad, vagy neked elég volt az első mondat? Ha megtennéd, rájönnél, hogy nem csak ennyit jelent a szó. Egyébként pedig nem csak az internetről lehet tájékozódni, meg lehet kérdezni a szülőket, vagy idősebb ismerőseinket is, ha valakinek ez még nem jutott volna eszébe.
Én 1 dolgot tudok. Moderátor csak akkor lehetsz ha a 4 pöttyöd megvan.

És elméletileg a befolyásos tag, és a fölött tényleg befolyásos kéne legyen. Akinek 1 pöttye van az vagy csak új, vagy pedig büntetve volt. Szóval az hiába jártatja a száját:D
"Egyébként pedig nem csak az internetről lehet tájékozódni"
liba007 te is az én modszeremet helyeselted pár napja ,és ki is oktattál vele 1 embert ...Ha nem rémlene neked vagy másnak elmondom: Arrol van szó ,hogy liba007 az egyik topicba ezt irta ,annak aki kérdezett valamit mert nem tudta a választ: " Nem értem ,hogy az emberek mért nem képesek anyit megtenni h 1 kicsit utána járnak a dolgoknak...pl itt a google az 1 kereső program :) beirod a szot és ...blabla.. és csak ennyit kéne megtenni ,pár kattintás." vhogy igy volt ! Erre én leirom h a google-ből szedtem ,mert mindent onnan szoktam :) és hazudik ,meghazudtolja még saját magát is ...erre előjön most a nagyszülőkkel :D 1-et jegyezz meg drága ,ha ez igy van nem volt értelme annak akinek ezt irtad h mért nem a google...a másik nekem hazudhatsz ,de saját magadnak vhogy pszichés...nem gondolod? Mert ha a relativ elméleted követnéd nem oktatnál itt engem...ez olyan hogy most aztz irom az aám mondta ! akkor holnap mit irsz ide? azt pl : hogy nem csak a szülöket ,hanem a kutyámat is kérdezzem meg?:) várom a válaszod !
Kedves  Chantal19, még mielőtt nagyon megharagudnál rám, kérlek olvasd el mégegyszer az előző hsz-omat, de olyan módon, hogy meg is értsd, mi a lényege. "Kedves Chantal19, tovább is olvastad, vagy neked elég volt az első mondat? Ha megtennéd, rájönnél, hogy nem csak ennyit jelent a szó." - ez az az ominózus szövegrészlet, erre koncentrálj. Jól érzed, hogy irónikus, de nem hinném, hogy sértő.
Te képes vagy megkeresni egy fogalom jelentését az interneten, ez pozitív dolog. Meg is álltál az első találatnál, a Wikipédia definíciójánál. Aztán elolvastad az első mondatot, és úgy gondoltad, mostmár tudod, mit jelent a despota: "Despota Görögül deszportész ’úr’.". Én arra próbáltam rávilágítani, hogy a többi mondatot is érdemes elolvasni, ugyanis nem hinném, hogy a despota "rangot" azért kapja valaki, mert hú de jól hangzik görögül az, hogy úr. Ennek sok értelme nincsen.
Úgy látszik ezek szerint, hogy nem találkoztál még történelemből a despota, despotizmus fogalmaival. Ezek lényegében azt jelentik, hogy van egy zsarnok, egyeduralkodó, az ő kezében összpontosul minden hatalom, teljhatalommal rendelkezik. Ezt nem kell okoskodásnak venni, szinte ugyanilyen formában megtalálod Wikipédián. Csak ugye ahhoz kicsit jobban utána kellett volna nézni.
Tehát szerintem inkább ebben a kontextusban használják itt a despota szót és nem a szó szerinti fordítást kell nézni,  erre próbáltam felhívni a figyelmedet.
Van egy olyan mondás, nem tudom hallottad-e, hogy "a Google a barátod". Tehát igen, az internetes keresők hasznosak tudnak lenni. Ezért is adtam olyan tanácsot már másnak is, hogy nyugodtan használja őket. Azonban van a két eset között egy apró, de lényeges különbség. Emlékszel még, mi volt múltkor a kérdés? Az internetes szleng körébe tartozó bizonyos rövidítések jelentése. Ezeken nem lehet mit bonyolítani, meg kell nézni, milyen szavak rövidítéséből állnak. Csak egyféleképpen értelmezhetőek. De amit te kérdeztél, az egy kicsit más, nem gondolod? Az egy fogalom, ami egy mélyebb jelentéssel bír, lehet, hogy valamilyen háttérismeret, történelmi műveltség szükséges hozzá, hogy megértse az ember a jelentését. Ezek szerint ez nálad nem volt meg, ami természetesen nem baj, idővel úgyis meglesz. De ha már úgy döntesz, hogy interneten keresel, legalább ésszel tedd! Nézz utána több helyen, olvasgass róla! Az, hogy elolvasol egy mondatot, egyáltalán nem elég. Ez például most meg is látszott. Ezért érdemes ilyenkor megkérdezni valakit, aki esetleg idősebb, nagyobb a műveltsége, el tudja magyarázni, mit jelent a fogalom. Ezt sem viccnek szántam.
És ha már valammivel támadni próbálsz, azt is legalább ésszel tedd! Nem hazudtam én se neked, se önmagamnak, se másnak. Remélem érzed, hogy ez a szó nem illik ide. Azt hazudtam, hogy használd a keresőprogramokat? Ez értelmetlen. Ha azt írtad volna, hogy ellentmondásba keveredtem önmagammal, az elfogadható lenne, csak sajnos nem igaz a fentiek miatt.
Remélem, a lényeg érhető. Használd a keresőket, de ésszel!
Tévedésben élsz ha azt feltételezed van még mit tanulnom az élettől "libamájas"  vagy hogy is hívnak téged:)Leérettségizett ember vagyok ,akinek idén lesz meg az első komoly szakmája ,felsőfokú szakképzésben részesitenek 2 éves tanfolyam ,számviteli- és pénzügy , bankismereti szakon vagyok "hallgató".A történelmi hátteremről mindössze annyit ,hogy a legjobb voltam az iskolában 92%-ot értem el az érettségi vizsgán...Akitől tanultam pedig a legműveltebb ember a világon ,akit ismerek...,már nyugdíjas,de ha a pályafutását megnéznéd,illetve az önéletrajzát mélyen elgondolkoznál!Embert még úgy nem hallottam fogalmazni...a nevét nem említem ,de biztos, hogy hallottál már róla.:)Jelenleg 2 nyelven tudok ,angol és latin .A latin nyelvet is neki köszönhetem...4 évig kommunikácios képzést kaptam,1 évig személyiséfejlesztést tanultam és önismeretet,ezen kívül etikát,persze a jogon kívül... úgymond "lazításnak"...ugyhogy te sem tudhatsz eleget a hátteremről ,ezért te se írhatsz hamis feltételezéseket,egyébként ha véigolvastad volna az első hsz-at ,akkor tudnád ,hogy valojában nem a despota érdekelt ,hanem az ,ha azt írják "befolyásos tag " mi értelme ,mikor ugyse figyelnek rá? csak már nem akartam tolakodo lenni de erre irányult a kérdés...vélemény : szerintem mind1 ,hogy Despota vagy lelkes újonc , többet itt nem érsz el;) érted? vagy értititek? ...a másik dolog hogy a Despota szo keresésénél,tovább is jutottam ,mint h "úr " kifejezés ,csaj nem ezt tartom lényegesnek , hanem azt amit kérdeztem...ott a kérdés a befolyásos tag-ra vontakozoan ,olvasd el még1-szer,a másik dolog h én is ironikus legyek 1 "hangyányit": magyarok vagyunk nem kell itt despota-ázni...!
Fifty-fiftyben kiegyezhetünk ,ha gondolod...;) és ezzel téma lezárva! és nem az a bajom ,hogy másoknak ironikusan válaszolsz ,hanem hogy tul sokszor...attol ,mert pl én vagy más művelt ember, azzal nem társul az irónia!Én lényegében szerény embernek tartom magam ,ezért is védelmezek másokat...
Köszönjük, hogy elmesélted az élettörténetedet, érdekes volt. És gratulálok, hogy már ennyi mindent sikerült letenned az asztalra.
Ezek után már másképp tekintek az egész dologra. Tulajdonképpen igen érdekesnek tartom, hogy ilyen eredmények és joghallgatás után az interneten kell megkeresned egy ilyen fogalom jelentését. De lehet, hogy ezzel egyedül vagyok.
"attol ,mert pl én vagy más művelt ember, azzal nem társul az irónia!Én lényegében szerény embernek tartom magam ,ezért is védelmezek másokat.." - nem nagyon látom, hogy ez a négy tagmondat hogyan kapcsolódik egymáshoz tartalmilag. Egyébként az, hogy ki mennyit ír ide, szíve joga.
Hali Liba!
Igazat adok neked...tudom nincs rá mentség,ember vagyok én is , annyit mondanék ,nekem a nyár jelenti a szabadságot ,szoval lecsúszik pár pohár bor ,ha érted mire célzok ,a gondolatom meg előrébb tart mint amit irok ,utolag elolvasva tényleg értelmetlen ,de ha tudnád milyen "állpotban" irtam én ezt neked...szerintem nem hinnéd el, ezért nem is irom le.De majd ha öltönyben ülök ismét az asztalnál igérem konkrétabb leszek :)
Nos...Azok alapján amit most utóbb elmondtál, az "életrajzod" megkérdőjelezhető ;) ... Kár volt eláruolnod, hogy bizonyos állapotok miatt volt fogalmazási hibád :D
Ez még nem életrajz  ,ez csupán 1 kezdet ,valami ,amiből ki lehet indulni és valami amiből el lehet érni valamit ,ha elértem és annak az útját írom le az lesz az önéletrajz...A másik dolgog,nyugodtan kérdőjelezd meg az állításomat, de én attol a jogvizsgán nem kapok rosszabb jegyet :) Nemtudom hány éves vagy de szerintem biztos h nem felnőtt ember,szerintem még cselekvőképtelen vagy,ami azt jelenti 14 éves kor alatt,az ilyen személy nyilatkozata semmis ,törvénytelen;) Ha viszont elmultál 14 éves ,de még nem töltötted be a 18-at,akkor bocs ,mert korlátozottan cselekvő képes vagy ,de így se vagy még jobb helyzetben , jognyilatkozatod csak a törvényes képviselőddel érvényes :)viszont akkor ha a bíróság korlátozás alá nem helyezett..na mind1 , 

Ui.: 21 éves vagyok :) az élet az élet, a buli az buli nekem is főleg ilyenkor...:D Tudtad-e ,hogy sok magyar költő borozgatás mellett írta műveit? mégis meg kellett tanulnunk:( :)
Hm...ma-holnap 18 vagyok:D
Nem kérdőjeleztem meg:)...csak azt mondtam megkérdőjelezhető. És ez óriási nagy különbség. Én csak felhívtam a figyelmed...;)
Sok alkotó, művész, vagy hívjuk akárhogy őket, vmilyen halucinogének hatására volt képes olyant alkotni, amilyent alkotott. Ennek a ténynek teljes tudatában vagyok:D
Na látod magyar embernek mindíg van mire innia :D Ma is van mire, mert süt a nap:) , de ha a születésnapod van duplán egészségünkre :D:D:D
Chantal,amit leírtál,hogy kinek a hozzászólása,ill.állásfoglalása elfogadható....
Hát ne haragudj,de el tudlak képzelni magam előtt!
Nagyon nevetséges képet látok,bor nélkül is!
Szerintem te pia nélkül is csak egy öntelt,egoista non-plusz ultra vagy,egy nímand...Nem tudom eldönteni,hogy nem volt gyerekszobád,vagy a szüleid tartottak túl sok macskát és azok nyomtak el téged?Mit futtatod itt magad????Nem fáj még a lábad??
Ha kisebbségi komplexusban szenvedsz a szövegem hallgatása közben , akkor javasolnám ,hogy tanulj meg kommunikálni ,légy nyitott,nem a lábam jártatom ,csak nem szoktam igy nyilatkozni : "heee oszt a backgammon mé nem jo ,csináljon má vki vmit "....;), csak normálisan tisztáztam valamit és tudtommal nem veled beszélgettem ,az lehet hogy a fórumon de beleszolási jogod nincs!Ha kérdezlek vagy érintett voltál 1 szövegrésznél ,idézd nekem kérlek és akkor egyetértek addig meg menyj szépen játszani ...
Szia Chantal

Rátapintottál a lényegre:ez egy FÓRUM!

Tehát ha kedvet érzek hozzá,írok hidd el!Az hogy szerinted van beleszólási jogom,vagy nincs,elhiheted,hogy nem érdekel!:)Csak egy kicsit zavar a Te hozzászólásod lekicsinylő stílusa,de egyébként biztos nagyon szuper lehet neked,ha ennyi mindent elértél!Csak nem tudom,hogy kit érdekel mindez....
Jó borozást,és üdv.a macskáknak!:)
Jajj,még vmi:nem lehet,hogy neked van inkább kisebbségi komplexusod?
Nem én írtam le,hogy milyen szuperember vagyok...csak hogy tudjuk,kivel állunk szemben!

Én már ,,Befolyásos Tag" vagyok
..és mire vagy  kire vagy  BEFOLYÁSOS  ?     mit értél el vele?
Tegnap egy órán keresztül hallgattuk 301-ben,hogy kirúgat minket,mert ő olyan befolyásos tag..:D
Sőt,megszünteti a 301-et is,mert neki nem tetszik,lol...
Nem jelentkezik modinak,mert ő főnök lesz itt,nem modi!:D:DJamie-ről talán ennyit....
neked meg mibajod harrows?? gondolom azért írtad a topicot,hogy kirúgjanak vagy vmi... Direkt le akarod venni a ,,befolyásos tag" címemet, mivel neked csak 1 semmi ,,törzsvendég" jelzésed van,de nem is lesz több! Jobb lenne abbahagyni a hazudozást... 
Jamie,én nem szoktam hazudozni...
Ha azt állítod,hogy nem adtad le ezt a műsort,megkérdezhetünk másokat is,akikkel együtt röhögtünk rajtad,barátom!!:D Az meg hogy én "csak" törzsvendég vagyok,engem nem nagyon zavar.
Áruld már el,hogy mire mész azzal,hogy befolyásos tag vagy?Ja,már eszembe jutott,főnök leszel!:D:D:D
én sokmindent elértem életemben. pl: elvertem János teniszben 7/6 6/3 6/4-re
Bravo,Jamie!:D:D
No comment inkább!:D:D
Mi az a János-tenisz?
Egyébként olyan jó neked, bárcsak én is ilyeneket érhetnék el az életemben!
liba007 tudom,hogy nem vagy vmi. nagy einstein de azért azt tudhatnád,hogy mi az a ,,tenisz"! Ha pedig mégse tudod akkor menj el a www.google.hu -ra és írd be,hogy tenisz! 
Nem azért,Jamie,de nézd már meg a teniszes hozzászólásodat,hogy mennyire értelmetlen!:)
Most Jánost verted el teniszben,vagy vki ellen nyertél János teniszben?Te sem vagy egy észkombájn,de hát ezt már bizonyítottad a beszólásaiddal a 301-ben is...
Tényleg,sikerült már letiltatnod a darts 301-et?
Ok Jamie2000, látom már, mi a helyzet. Szerintem majd folytassuk akkor ezt a beszélgetést, hogyha elértél egy olyan életkort, amikor már érted a humort és az iróniát.
harrows! képzeld el,hogy te csaltál Darts-501 versenyben champion28-al. Amúgy Jánost vertem el jánosteniszben. A jánostenisz az 1 spotrág mint 1 triatlon csak van benne foci,tenisz,kézilabda,vizilabda, kosárlabda,golf (barátaimmal kifejlesztett triatlon).
LOOOOOLLLLL....jánostenisz...és szerinted ez így megtalálható a google segítségével???? HÁt nagyon tévedsz. 1etlen találat van, és az is erre a fórumra irányít...
És ez azért picit durva...kitalálsz a barátaiddal valami izét, és elvárod hogy az egész világ tudja, hogy mi az a marhaság amiről szó van...PFFF...

Ja liba...azért a te beszólásod se semmi...:p
Figyelj csak ide,te géniusz!!Azonkívül,hogy 13 éves korodra 5 éve csak a gép előtt ülsz és másokat osztasz,csináltál már vmit életedben?Mondjuk szoktál pl.focizni,vagy bármit sportolni esetleg?Én komolyan nem értem az olyan "embereket",mint te!Egyébként miért csalás az,hogy piáztunk és végig röhögtük az egész versenyt?:DVagy az a csalás,hogy nem bírtam megverni?
Vagy neked is az fáj,hogy nem Darts_champion nyert?
Én akartam vele is játszani,de nem mert jönni,szted miért?:DAmiért utána 301-ben is kimenekült a szobából,mikor kihívott?:D:D 
Jól bemásoltad ,gratulálok !!!:D:D:D
Fejből nem megy a mondatalkotás?
locika, nem akarom,hogy az egész világ tudja, de következtetni lehet. tenisz biztos nem arról fog szólni,hogy rúgjuk a labdát, bár a te szintedről kinézem,hogy azthiszem.

harrows rólad annyit, hogy nem 13 éves vok és nem 5 éve van netem hanem 8. egyébként nem kéne összetéveszteni magaddal, mert én sok mindent csinálok életembe, le is írhatom neked 1 heti listámat, ha kíváncsi vagy rá...
piáltál és kajáltál meg röhögtél verseny közbe <--- most mond meg ez kit érdekel? biztos azért vok felháborodba mert darts_champion kikapott. <--- darts_champion az engem nem érdekel, de tisztába vagy vele ha én indulok, eslöprö utamból bárkit.
Sztem nem a legjobb elkövetni azt a hibát, hogy valakit alul értékelünk...Te meg ezt tetted. És már másodszor is felsőbrendűnek tartod magad másokkal szemben. Először akkor, amikor a jánostenisz jelentésével rukkoltál elő. Másodszor pedig az előbb...:)

Az lehet, hogy nem 13 éves vagy, de meggondolni nem tudod, hogy miket feltételezz másokról. 
Ha a 8 év alatt nem csináltál semmi mást az életben csak itt "játszottad magad"  elhisszük h bárkit leversz:D szép nyarad van neked is ,de a többinek is irhatnám...egyes emberek mikor feljövök sakkozni ,szinte betegesen ujságolja megverte a mestert...és ilyenen veszekednek 2 orán keresztül , mert ugye az egyik nemtud vesziteni (-20pont) a másik meg kényszert érez arra hogy elmondja mindenkinek mi szépet tett és hány lépésből végezte ki ellenfelét az ő csodálatramélto sakkprogramja:)persze ha valaki visszaszol felkeresi és azon nyomban megveri :):D  " Tudom az IP cimed halott vagy " :D
Na mind1 csak azért irtam ,azt szerettem volna mondani lazits már egy kicsit ...Ha tényleg nem 13 éves vagy minek ez a felhajtás???
Döntsd el melyik a jobb: hogy te itt vitába szállsz mindenkivel és bizonygatod milyen jo játékos vagy meg Darts-mániád jánosteniszedről nem is beszélve, szép terveid vannak :) nekem ez nem lenne boldogság...jövőhéten randizom 1 lánnyal,és nemzetközi XTR sportra készülök stb.,ezt nevezném boldogságnak :)

Addig nyerd meg a rangot amig én nyaralok :D:D:D
:D Te mondtad,hogy csaltam,én meg elmondtam mi történt és miért!Tegnap este bent volt két barátod 301-ben,az egyik speedlink,a másikat sajna nem tudom már!Egyik 7,másik 8 éves,és teljesen sötét volt mindkettő,már bocs.
Még a korukat tekintetbe véve is!Azt mondták,te 23 éves vagy.Hát nem tudom...De azért ha egyszer kedvet érzel,megnézném szívesen hogy játszol.Csak hogy elsöpörhess.:D:D
Azt mondták,hogy neked volt már 1237 pontod is!
Mondjuk azt is mondták,hogy feltörték a C.I.A. rendszerét is!Mindegy,én(mi)régen röhögtem ennyit!
Csoda,hogy annyi eszed van,hogy be tudsz egy számítógépet kapcsolni,Jánostenisz,meg Andrásbírkózás!!:D:D Úristen:D:D:D:D
Chatal19, egyáltalán nem érdekel,hogy most mindenkivel vitába kerülök, mert úgyse ismertek... Egyébként nem csak neten vagyok erős, hanem a multkor is nyertem 1 háborút az utcámban, fel se fedezték,hogy hol a bunkerünk. Ja igen és én voltam a csapatkapitány
harrows! én nem ismerem speedlinket, de ha akarom, fél kézzel letűrlek. Ja igen és ha azt se tudod mi az a jánostenisz, akkor mit kritizálod??? és nem is volt 1237 pontom darts-301-be szal abba kéne hagyni a találgatást! Amúgy téged is elsöpörlek mint hurrikán a háztetőket!
:D Nyertél egy háborút az utcátokban is?:D:D
Ne haragudj,de mostmár biztos,hogy te egy szellemi képességeidben igen erősen korlátozott emberke lehetsz!:D Ülve megnyalod a holdat is,olyan nagy szám vagy,mi?:D:D:DMajd egyszer mutasd meg,hogy söpörsz el....
Mint a háztetőket! :D
hát képzeld, legyőztem Sándort, Kittit, Bencét, pedig én + Marci voltunk és megis nyertünk! Sőt marci az csak 1 háj aki alig csinált valamit!
Te miről beszélsz amúgy?:D
te mondtad,hogy ,,bizto háborút nyertél az utcában" egyébként még arról,hogy milyen profi vok
Ne haragudj,de nem értem,miről beszélsz.Miben győztél le kit a hájas barátoddal?:D Én a dartsról beszéltem.Vagy azt hitted,hogy elmegyek hozzátok bunkert építeni?
Tényleg profi lehetsz!Te vagy az evolúció csúcsa!
Csak a kommunikáció nem az erősséged!De János-teniszben nagyon jó vagy!:D
idézem:  Nyertél egy háborút az utcátokban is?
Ne haragudj,de mostmár biztos,hogy te egy szellemi képességeidben igen erősen korlátozott emberke lehetsz! Ülve megnyalod a holdat is,olyan nagy szám vagy,mi?Majd egyszer mutasd meg,hogy söpörsz el....
Mint a háztetőket! 

Ez a dartsról szól? Sztem nem éppen
A Pál utcai fiúkat nem olvasta senki? Nekem először ez jutott eszembe, amikor olvastam ezt az utcai háborút.
Biztos az történt, hogy télen építettek egy bunkert hóból és elkezdtek benne dartsozni. Marci pedig nem fért be a bunkerbe, mert annyira hájpacni, így nem volt nehéz legyőzni. 
Tündéri vagy,Liba!:D
Én nem mertem ennyire elrugaszkodni a realitástól,de lehet hogy neked van igazad!:D

Én is fogok bunkert építeni,szólok majd,ha bent lesz a darts tábla is! :D
én télen aki ellen hógolyózok azt meg is verem!!!
Jamie2000,szerintem te nem vagy normális,ez tuti biztos!!!Menj orvoshoz!
nem úgy értem,hogy megrugdosom, hanem a hógolyózásban! de ha ezt se fogod fel akkor súlyos eset vagy...
De felfogom hogy mit mondasz,nem erről van szó.

Csak nem tudom eldönteni,hogy ennyire gyerekes vagy,vagy vmi bajod van?
Hát persze, hogy gyerekes. Egy gyerektől mit vártok?
én gyerekes vok?.. nem hinném
A gyerekes nem jó szó rád valóban!
Én is valami egészen mást írnék,ha lehetne,de sajnos nem lehet!
Sztem Jamie te 12nél nem vagy több. Vagy ha igen, akkor infantilis vagy elég nagy szinten:D
kedves Jamie2000,
ha ez az én oldalam lenne már réges-régen
megjutalmaztalak volna egy ip bannal. Mások nevét hamisítod és elképesztően trágár szavakkal megpróbálod lejáratni a nick valódi tulajdonosát.


Itt kérek meg mindenkit figyeljen oda,ha a Jamie2000 -rel jáccik,főleg ha legyőzi őt vagy vitába keveredik vele.
zilidan te 1 lol vagy... Most komolyan, ha lenne 1 másik Jamie2000 akkor 2004-es lenne az infóm?? nézz már rá... Ha meg ez nem tűnik fel akkor nézesd meg magad orvossal!
olvasd el újra amit írtam,ha akkor sem érted akkor újra talán a 100.-olvasatra megérted,ha mégsem akkor no comment!!!!
Languages
English
English
azərbaycan
Azerbaijani
bosanski
Bosnian
čeština
Czech
Cymraeg
Welsh
dansk
Danish
Deutsch
German
eesti
Estonian
English
English
español
Spanish
euskara
Basque
français
French
hrvatski
Croatian
Indonesia
Indonesian
isiZulu
Zulu
íslenska
Icelandic
italiano
Italian
latviešu
Latvian
lietuvių
Lithuanian
magyar
Hungarian
Malti
Maltese
Melayu
Malay
Nederlands
Dutch
norsk
Norwegian
o‘zbek
Uzbek
polski
Polish
português
Portuguese
română
Romanian
shqip
Albanian
slovenčina
Slovak
slovenščina
Slovenian
suomi
Finnish
svenska
Swedish
Tagalog
Tagalog
Tiếng Việt
Vietnamese
Türkçe
Turkish
Vlaams
Flemish
Võro
Võro
Ελληνικά
Greek
български
Bulgarian
кыргызча
Kyrgyz
русский
Russian
српски
Serbian
українська
Ukrainian
עברית
Hebrew
العربية
Arabic
فارسی
Persian
हिन्दी
Hindi
ไทย
Thai
ქართული
Georgian
中文
Chinese
日本語
Japanese
한국어
Korean