« Back to All Topics
TANX MAGYAR VERSENY
Posted in 
General
TANX MAGYAR VERSENY
Posted in 
General
TANX MAGYAR VERSENY
Azt gondoltam rendezhetnénk mi magyarok egy versenyt magunk között.Nyitunk amennyi kell kódos extrák nélküli 6-os room-okat.2csapat lenne 1 room-ban 3vs3.Eldöntjük ki kivel van és aki 20-szor elvesztette tankját BECSÜLETESEN kiszáll a versenyből!Amikor akarjátok elkezdhetjük.Persze ha kevesen vagyunk 4-est is nyithatunk.Minden magyart várok! by:TCA Tank
JA és még valami 1 nappal elötte legalább adjuk meg az időpontot! by:TCA Tank
Nem is olyan rossz ötlet...
De néhány helyen sántít!
Ez a BECSÜLETESEN dolog nem teccik egyáltalán, NAGYON NEM! - ali van becsület! Gépnek kellene szűrni pontosabban, kit hányszor lőttek ki!
Másodjára ha úgy lenne, hogy aki 20 szor kiesett, az veszt, akkor nagy valószínűséggel egy bujkáló játékos nyerne! Gondojj csak bele!
Harmadrészt pedig vagy csapatverseny, vagy egyéni?
Mer nem mindegy.
Csapatnál Egy fullbéna összeáll egy jóval, akkor a jó veszít a béna miatt, hiába ő a legjobb.
Nem rossz ötlet, de talán a hivatalos versenyhez pontrendszeréhez lenne hasonló akár csapat, akár egyéni.
Valahogy megkéne oldani nem posionsaf vagy nem tom hogy van a neved :)
Hát ha rajtam múlna, én benne lennék:-)
Írja a topic-ba aki részt akar venni.a jelentkezést köszönöm
Mondok valamit ez az egész nem hivetalos , semmi értelme , vannak versenyek, a pályán nem lehet bújkálni mert az direkt úgy van meg csinálva hogy ne lehessen...
Te szervezel verseny , az operator dönti el mikor lesz verseny nem te , ez nem hivatalos szerintem ne csináljátok mert még bajba kerültök...
Miért ne csináljanak.
Ha van sakk verseny pool verseny amit máésok rendeznek akkor ezt miért ne lehetne.De megoldani elég nehéz lesz mondjuk.
Max ha mindegyik embert figyeli valaki xD.
Mért kerülnénk bajba ez magunk között egy verseny akármikor nyithatunk kódos romot és játszahutnk ez aszthiszem nincs megtilltva
Ez jó ötlet mindegyik roomba lesz megfigyelő

Mindenkinek felírjuk egy lapra a nevét már mint a megfigyelők és ha 2-szer van a roomban akkor csalásnak minősítjük

És a megfigyelők mondják el a szabályokat a roomban

És legyen egyéni h a csapat ne legyen a másiknál gyengébb! 
Figyelem! Megfigyelőket keresek legalább 5-öt!AZ időpont:akkor lesz megadva amikor a topicba beadtátok a jelentkezés és ha megvannak a megfigyelők!Időben szolni fogunk!
EZ majd a MEGFIGYELŐKNEK szól!1.a topicból felírjuk az összes résztvevő nevét 2.És ha aroomban valakinek ezt látjuk mondjuk 10/20 írjátok a nevét a chatbe és hogy KIESETT!ÉS a listán amit otthon egy papíron készítettetek kihuzzátok a nevét!Képzeljétek el ha ez összejönne :D
az tők jó ötlet!ez jó ötlet!jó lenne!
Te úgy se kerülsz be mert béna és csaló vagy...
Én vok csaló? te vagy a csaló!!És nem fogok egy ilyen loserrel beszélni
Szerintem is jó ötlet én benne vagyok...:)
Csak az lenne a baj,hogy nem tudnánk hogy ki am magyar... Mert vannak akik ANGOLOK és néhány szót tudnak (szia,semmit stb...) szóval ha igy bejutnak akkor az csalás nem?!
Hellók.. Jelentkeznék de más néven mert ezt a nevet meguntam:D az új nevem U.F.O (persze máshogy irva ) 200 pontos kb.... Különben szerintem is jól hangzik ... Szóljatok: :P 
hali!
Ezt a topicot 2008-ban nyitották úgyhogy ebből a versenyből semmi nem lett és nem is lesz.
hali énis ha nem bánjátok:d
Legalabb azzzz elotedd levo hszjene a datumjat nezned meg .....
Nahát ezt már én se tudom kitalálni Night barátom :O :D
Na mindegy...