« Back to All Topics
rendszerhiba
Posted in 
General
rendszerhiba
Posted in 
General
rendszerhiba
Tegnap óta nem tudok belépni a snooker játékba.A LAP NEM TALÁLHATÓ. Az én gépemmel van hiba vagy a szerverrel!???
Üdv!

Érdekes,hogy pont elsejével szünt meg az oldal!
Remélem csak rendszerhiba történt,és nem a flyordie szünt meg!?
Igaz MSN-en valaki azt mondta ő ma is itt játszott,érdekes....ugye kaktuszka:-P
Jó munkát mindenkinek,sziasztok:-):-)
Tündi
Én tegnap tudtam játszani, az oldalon és a szoftwereken is.. 
Pedig a sakk.hu oldal nem volt található, és eddig a percig sincs ilyen oldal:).. Ez miért van??
Szerintem, ha még mindig nem tudtok játszani, próbáljátok meg a www.flyordie.com-ról felmenni játszani.


Paka
A SZENTSÉGES KUTYA ÚRISTENIT A NYOMORULT RENDSZERETEKNEK!!! MOST CSAK NÁLAM FAGY LE RENDSZERESEN?VAGY MÁSOK IS SORRA VESZITIK IGY EL PONTJAIKAT ???? A TÖKÖM TELE VAN MÁR AZ EGÉSSZEL !!!!!!!!!!! IGEN ! ORDITOK! TÖBB SZÁZ PONTOT BUKTAM A KÖCSÖG RENDSZER VÉGETT!!! DUGJÁTOK FEL MAGATOKNAK!!MEG AZ IDIÓTA REKLÁMJAITOKAT IS !!!!!!!!!!!!!
Szted, ha így beszélsz, majd lesz valami eredménye?
Ha szép higgadtan leírod is ugyan olyan...sőt az még illemre is vallana:p...
Senki sem mondta, hogy muszáj itt játszani... És szerintem fontosabb dolgok is vannak az életben, mint pár száz pont...
Nagyon lusta lett itt valaki! 
Eddig általában fenn volt másnapra a verseny eredménye, mostanában pedig 3 verseny eredménye nem hivatalos
A káromkodásnak semmi értelme így van nem tudom mért káromkodsz, de elegem van ezekből... köszönöm na és a reklám én pl. előfizetős vagyok a www.flyordie.hu-n  és 1 reklámot se ládtam azóta mióta én megkaptam a nevet... ha idegesít szerintem fizess elő , de te tudod nekem mind1 hogy te mit csinálsz a mlényeg ennyi. Köszönöm:By:boom
Sziasztok!
A legtöbb játékos még azt sem tudja van e a gépén vírusirtó .
Előbb a saját szemétdombodon rakjál rendet SaturnV , utána reklamálj !
Aki olvasni tudd, meg tudja szüntetni a fellépő problémákat:

http://www.flyordie.hu/jatek/segitseg/gyik/index.html
 
Aki nem képes rá annak jelenlététől örömmel eltekintünk :D

Sziasztok!
A legtöbb játékos még azt sem tudja van e a gépén vírusirtó .
Előbb a saját szemétdombodon rakjál rendet SaturnV , utána reklamálj !
Aki olvasni tudd, meg tudja szüntetni a fellépő problémákat:

http://www.flyordie.hu/jatek/segitseg/gyik/index.html
 
Aki nem képes rá annak jelenlététől örömmel eltekintünk :D

Sziasztok!
A legtöbb játékos még azt sem tudja van e a gépén vírusirtó .
Előbb a saját szemétdombodon rakjál rendet SaturnV , utána reklamálj !
Aki olvasni tudd, meg tudja szüntetni a fellépő problémákat:

http://www.flyordie.hu/jatek/segitseg/gyik/index.html
 
Aki nem képes rá annak jelenlététől örömmel eltekintünk :D

Ez a baj, hogy így feltudtok háborodni ezeken a játékokon...Ráadásul ezekre még egyesek elő is fizetnek..:) Hát ha buksz 100 pontot, akkor ha jó játékos vagy akkor holnapra +200 pont nem?:) Nem tök mind1?:) HÖH, én 1 hónapja nem játszottam a biliárddal 150 pontról biliárdban feltoltam magam 362-re:D:) Aztán lecsúztam 248-ra:D:D De ha akarnám már ma 400 lennék..:):)Engem már régóta nem a pont érdkel, és amióta nem érdekel azóta bírom élvezni a játékot. És így is mind1-ik biliárdosban 200 felett vagyok. Jót eldumálok partneremmmel, ez a lényeg...;) Kibírom engedni magamból a munka fáradalmait...:)

Üdv
Zoli
Ez a baj, hogy így feltudtok háborodni ezeken a játékokon...Ráadásul ezekre még egyesek elő is fizetnek..:) Hát ha buksz 100 pontot, akkor ha jó játékos vagy akkor holnapra +200 pont nem?:) Nem tök mind1?:) HÖH, én 1 hónapja nem játszottam a biliárddal 150 pontról biliárdban feltoltam magam 362-re:D:) Aztán lecsúztam 248-ra:D:D De ha akarnám már ma 400 lennék..:):)Engem már régóta nem a pont érdkel, és amióta nem érdekel azóta bírom élvezni a játékot. És így is mind1-ik biliárdosban 200 felett vagyok. Jót eldumálok partneremmmel, ez a lényeg...;) Kibírom engedni magamból a munka fáradalmait...:)

Üdv
Zoli
Ez a baj, hogy így feltudtok háborodni ezeken a játékokon...Ráadásul ezekre még egyesek elő is fizetnek..:) Hát ha buksz 100 pontot, akkor ha jó játékos vagy akkor holnapra +200 pont nem?:) Nem tök mind1?:) HÖH, én 1 hónapja nem játszottam a biliárddal 150 pontról biliárdban feltoltam magam 362-re:D:) Aztán lecsúztam 248-ra:D:D De ha akarnám már ma 400 lennék..:):)Engem már régóta nem a pont érdkel, és amióta nem érdekel azóta bírom élvezni a játékot. És így is mind1-ik biliárdosban 200 felett vagyok. Jót eldumálok partneremmmel, ez a lényeg...;) Kibírom engedni magamból a munka fáradalmait...:)

Üdv
Zoli