« Back to All Topics
magyar darts topic
Posted in 
General
magyar darts topic
Posted in 
General
magyar darts topic
üdv minden játékosnak!
azért nyitotam ezt a topic ot hogy itt leirhatjátok ha van problémátok érszevételeitek stb... a darts al kapcsolatban.
darts forum van csak az angol igy most lesz magyar darts topic.
na bye: gold
Sziasztok, nekem van egy kis problémám, néhány napja kezdtem játszani a játékot és előfordul hogy nincs meg a csetelő felületem, és így azthiszik sokan hogy nem akarok velük beszélgetni. ha tudja valaki a megoldást,segitsen.
csao!
iyoen velem még nem fordult eő de olyan már igen 1 vagy 2 szer hogy nem birtam irni pedig villogot a kurzor és olyankor nem szeretem ha nem tudok irni.
bye: gold
megtaláltam a probléma gyökérokát. jáááááááááá
hi!
örülök neki és jó játékot kivánok!
bye: gold
Hellosztok,most van ez az új darts krikett nagyon tetszik nekem csak valamit nem értek.Az mért van h én megdobok mindent az ellenfélnek van még vagy 3-4 szektorja és nem nyerek pedig megdobtam mindent?
Léccives irjon aki tudja,Köszi
A nyeréshez az is kell, hogy több pontot legyen mint ellenfelednek. Vagy legalábbis ne legyen kevesebb.

Op
hi OP!
nagyon cool az uj drats a criket.
lene egy kérdésem hogy lesz a darts verseny a fod on és ha lesz mikor lesz és hogy dolgoztok e már a megvalositásán amugy az ujitások közül 1 nem teccik csak a nicnevek mellet lévő tollak bol a nagyon nagy rang ami a régi szinében sokkal szebb volt azt állitsd visza lécci .
kösz mindent ! 
bye: gold  (h)
shadow: minden játéknak levannak irva a szabályai. én sem tudtam elsőre miért is történik ugy, elolvastam, és voila, már értettem is... nem rögtön sírni kéne hanem 2 percet ráforditani és elolvasni a legkézenfekvőbb játék nyújtotta dokumentumot...
0-zás mentes szobát Darts-ra. :D
 Szerintem lenne értelme:)
Csak egy kérdés!

Mi a francért raktok fel olyan reklámot,ami lehetetlenné teszi a játékot?
Hozzátennék ezzel kapcsolatban még vmit:DÖGÖLJENEK MEG A REKLÁMOK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Megint ki kellett lépnem,mert nem lehet dobni!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Fúúú,lenne még vmi...Ti is,akik intézik ezt a sok szart ide,dÖGÖLJETEK MEG!!!dE KOMOLYAN!!!!!Reklámostól együtt,pusztuljatok ki!Elcseszitek az egész játékot ezzel a köcsögséggel!Most pedig tiltsátok le a nevemet,aztán basszátok meg!Ma vesztettem kb.100pontot,kurva anyátokat!
Wendetta szépen legyél már :)
 Ha nem tetszik a reklám 
FiZeSs Elő
Ja,wendetta ne durvulj el azért ennyire...Bár egynémelyik reklám tényleg gáz,de fizess elő!:)
szerbusztok!
m a nem indult el a darts 301 es verseny.
kedves OP!
ha lehet javitsátok meg a servert hogy elinbduljanak a versenyek vagy ah jó a sever akor miért nm indult el??
váalszodat váom.
És eleven reklámokból keres pénzt az oldal.Szóval ha nem lennének reklámok,akkor lehet,hohy nem is tudnál ezen az oldalon játszani:)
Languages
English
English
Cymraeg
Welsh
Deutsch
German
English
English
Indonesia
Indonesian
Malti
Maltese
Melayu
Malay
Nederlands
Dutch
Tagalog
Tagalog
Tiếng Việt
Vietnamese
Türkçe
Turkish
Vlaams
Flemish
Võro
Võro
azərbaycan
Azerbaijani
bosanski
Bosnian
dansk
Danish
eesti
Estonian
español
Spanish
euskara
Basque
français
French
hrvatski
Croatian
isiZulu
Zulu
italiano
Italian
latviešu
Latvian
lietuvių
Lithuanian
magyar
Hungarian
norsk
Norwegian
o‘zbek
Uzbek
polski
Polish
português
Portuguese
română
Romanian
shqip
Albanian
slovenčina
Slovak
slovenščina
Slovenian
suomi
Finnish
svenska
Swedish
íslenska
Icelandic
čeština
Czech
Ελληνικά
Greek
български
Bulgarian
кыргызча
Kyrgyz
русский
Russian
српски
Serbian
українська
Ukrainian
עברית
Hebrew
العربية
Arabic
فارسی
Persian
हिन्दी
Hindi
ไทย
Thai
ქართული
Georgian
中文
Chinese
日本語
Japanese
한국어
Korean